Benzi de șlefuit
01. P+ Guma de curățare pentru șlefuitoare
Radieră pentru curățarea hârtiei abrazive, care este un instrument ideal pentru prelungirea duratei de viață a benzilor de șlefuit și a discurilor. Ideal pentru îndepărtarea prafului și murdăriei depuse pe sau în materialul abraziv după șlefuire, astfel încât materialul abraziv să poată fi reutilizat.
| Granulație | gumă de curățare |
| Configurație | baton de curățat bandă abrazivă |
Stoc Producător
63,00 RON + TVA
(76,23 RON)
01.Virutex 10 buc (690x100) bandă abrazivă GR.100
Virutex 10 buc (690x100) bandă abrazivă GR.100
| Granulație | P 100 |
| Dimensiuni ( B x H) | 100 x 690 mm |
| Configurație | bandă de șlefuit |
Stoc
98,08 RON + TVA
(118,67 RON)
02.Virutex 10 buc (690x100) bandă abrazivă GR.80
Virutex 10 buc (690x100) bandă abrazivă GR.80
| Granulație | P 80 |
| Dimensiuni ( B x H) | 100 x 690 mm |
| Configurație | bandă de șlefuit |
Stoc
98,08 RON + TVA
(118,67 RON)
03. Bandă de șlefuit 100x690
Banda de slefuit din pânza pentru masini manuale de slefuit cu banda.
| Granulație | P 40 - 150 |
| Dimensiuni ( B x H) | 100 x 690 mm |
| Suport material | pânză |
| Configurație | bandă de șlefuit pentru scule de mână |
Stoc
de la 10,18 RON + TVA
(12,32 RON)
03. Virutex 10 buc (690x100) bandă abrazivă GR.60
Virutex 10 buc (690x100) bandă abrazivă GR.60
| Granulație | P 60 |
| Dimensiuni ( B x H) | 100 x 690 mm |
| Configurație | bandă de șlefuit |
Ultimele 1 pach. pe stoc
105,64 RON + TVA
(127,83 RON)
04. Virutex 10 buc (690x100) bandă abrazivă GR.50
Virutex 10 buc (690x100) bandă abrazivă GR.50
| Granulație | P 50 |
| Dimensiuni ( B x H) | 100 x 690 mm |
| Configurație | bandă de șlefuit |
Stoc
105,64 RON + TVA
(127,83 RON)
04. Virutex disc de șlefuit cu velcro(scai) Ø=150
Disc de șlefuit cu velcro (scai) pentru mașini Virutex RTE46 / 146L, RT188N
| Granulație | P40 - 320 |
| Diametru (D) | 150 mm |
| Configurație | disc de șlefuit |
Ultimele 2 buc pe stoc
de la 26,80 RON + TVA
(32,43 RON)
05. Virutex 10 buc (690x100) bandă abrazivă GR.40
Virutex 10 buc (690x100) bandă abrazivă
GR.40| Granulație | P 40 |
| Dimensiuni ( B x H) | 100 x 690 mm |
| Configurație | bandă de șlefuit |
Ultimele 2 pach. pe stoc
114,03 RON + TVA
(137,97 RON)
05. Virutex disc de șlefuit Ø=225
Disc de șlefuit pentru mașinile de șlefuit Virutex LPC97S și LPM97S
| Granulație | P 24 - 220 |
| Diametru (D) | 225 mm |
| Suport material | pânză |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
de la 116,40 RON + TVA
(140,84 RON)
06. Virutex 10 buc (690x100) bandă abrazivă GR.30
Virutex 10 buc (690x100) bandă abrazivă
GR.30| Granulație | P 30 |
| Dimensiuni ( B x H) | 100 x 690 mm |
| Configurație | bandă de șlefuit |
Stoc Producător
139,46 RON + TVA
(168,75 RON)
06. Virutex rolă de șlefuit
Rolă de șlefuit pentru șlefuitoare / rindele Virutex CE23N, CE123N și CE223X
| Granulație | P 40 - 60 |
| Configurație | Rolă abrazivă |
Stoc Producător
de la 61,53 RON + TVA
(74,45 RON)
07. Virutex role tip perie
Pentru mașină Virutex ST62
| Granulație | rolă perie din mai multe materiale |
| Configurație | rolă abraziv cu perii |
Stoc
de la 107,01 RON + TVA
(129,48 RON)