Descriere
Am dori să recomandăm alimentarea fierăstrăului cu bandă folosind Comatic AF06. Acest model asigură condiții de lucru sigure pentru utilizatori și este compatibil cu ferăstraie cu bandă cu dimensiuni ale roților cuprinse între 482,6-635 mm. Datorită dimensiunilor sale compacte și manevrării ușoare, AF06 susține munca atât a lucrătorilor de lemn profesioniști, cât și a amatorilor entuziaști și facilitează tăierile de calitate. AF06 poate fi o alegere potrivită pentru ferăstraie cu bandă compacte.
Parametrii
| Număr role | 2 buc |
| Dimensiune role | 182 x 25 mm |
| Material role | cauciuc sintetic |
| Viteza de avans | 0 - 12 m / min |
| Reglare viteză de avans | reglare avans continuu |
| Grosimea maximă admisă a piesei de prelucrat | 82 mm |
| Se recomandă pentru; | pentru fierăstrău cu bandă |
| Tensiune | 230 V / 50 Hz |
| Greutate | 20 kg |
| Dimensiune gabarit ambalaj | 59x39x28 cm |
| Motor | 0,1 kW |