Descriere
Performanță ridicată, funcționare extrem de fiabilă. Zona de utilizare versatilă datorită declarației largi. Ghidare foarte bună a piesei de prelucrat, ușor de utilizat. Structură pneumatică cu auto-reglare la alimentarea cu materiale de grosimi diferite. Ajustare continuă a vitezei de avans. Funcționează cu aer.
Parametrii
| Număr role | 2 buc |
| Dimensiune role | 300 mm |
| Viteza de avans | 0 - 18 m / min |
| Reglare viteză de avans | reglare avans continuu |
| Se recomandă pentru; | pentru fierăstrău cu bandă |
| Tensiune | 230 V / 50 Hz |
| Greutate | 27 kg |
| Dimensiune gabarit ambalaj | 80x50x30 cm |
| Motor | 0,125 kW |