Descriere
Performanță ridicată, funcționare extrem de fiabilă. Patru viteze de avans diferite! Zona de utilizare versatilă datorită opțiunilor largi de reglare. Role din cauciuc rezistente la uzură care permit o utilizare precisă pe termen lung.
Echipament standard:
- Motor de avans de 0,18 KW cu role
- Patru viteze
- Capac metalic pe role
- Stand extrem de puternic, reglabil în mai multe puncte
Accesorii disponibile:
- 221AFKRO0800000 Rolă de alimentare Comatic RO-08
- 221AFKQH0100000 Suport de montare rapidă Comatic QH-01
Parametrii
| Număr role | 3 buc |
| Dimensiune role | 80 x 30 mm |
| Material role | cauciuc sintetic |
| Viteza de avans | 5 / 6,5 / 8 / 11 m / min |
| Reglare viteză de avans | în trepte |
| Reglarea pe orizontală a suportului | 250 mm |
| Mișcarea pe verticală a suportului | 120 mm |
| Mărimea tijei suplimentare de sprijin pe orizontală | 610 mm |
| Se recomandă pentru; | pentru uz general |
| Tensiune | 230 V / 50 Hz |
| Greutate | 36 kg |
| Dimensiune gabarit ambalaj | 66x66x38 cm |
| Motor | 0,188 kW |