Descriere
Performanță ridicată, cap rabatabil, motor montat orizontal, funcționare extrem de fiabilă. Șase viteze de avans diferite! Zona de utilizare versatilă datorită opțiunilor largi de reglare.
Echipament standard:
- Suport motor curbat reglabil unghiular
- Stand cu braț superior standard: 500 mm
- 4 role de alimentare
- Avans variabil superior (90°), lateral (180°).
Accesorii disponibile:
- 221AFKRO1000000 Rolă de alimentare Comatic RO-10
Parametrii
| Număr role | 4 buc |
| Dimensiune role | 100 x 50 mm |
| Material role | cauciuc sintetic |
| Viteza de avans | 3,5 / 6,1 / 7,1 / 8,1 / 12,2 / 16,2 m / min |
| Reglare viteză de avans | în trepte |
| Deplasarea rolelor | 20 mm |
| Reglarea pe orizontală a suportului | 440 mm |
| Mișcarea pe verticală a suportului | 240 mm |
| Se recomandă pentru; | pentru uz general |
| Tensiune | 400 V / 50 Hz |
| Greutate | 75 kg |
| Dimensiune gabarit ambalaj | 65x55x40 + 80x35x30 cm |
| Motor | 0,375 kW |