Descriere
Performanță ridicată, cap rabatabil, funcționare extrem de fiabilă. Șase viteze de avans diferite! Zona de utilizare versatilă datorită opțiunilor largi de reglare.
Echipament standard:
- Suport motor curbat reglabil unghiular
- Stand cu braț superior standard: 500 mm
- 7 role de alimentare din PU foarte puternice
- Avans variabil superior (90°), lateral (180°).
Accesorii disponibile:
221AFKRU0500000 Rolă de alimentare PU Comatic RU-05
Parametrii
| Număr role | 7 buc |
| Dimensiune role | 48 x 60 mm |
| Material role | cauciuc sintetic |
| Viteza de avans | 7,9 / 9 / 11,7 / 15,8 / 18 / 23,5 m / min |
| Reglare viteză de avans | în trepte |
| Deplasarea rolelor | 20 mm |
| Reglarea pe orizontală a suportului | 460 mm |
| Mișcarea pe verticală a suportului | 240 mm |
| Se recomandă pentru; | pentru uz general |
| Tensiune | 400 V / 50 Hz |
| Greutate | 79 kg |
| Dimensiune gabarit ambalaj | 65x55x40 + 80x35x30 cm |
| Motor | 0,375 kW |