Descriere
Un perete de extracție în sistem uscat din tablă de oțel galvanizat, cu perete lateral (tip „NB”) sau fără tip (tip „NA”). Achizitorul suportă costurile de obținere a autorizațiilor oficiale și de instalare în conformitate cu standardele. Disponibil în lungimi de 2-6 metri.
ECHIPAMENT DE BAZĂ:
- Ventilator.
ACCESORII DISPONIBILE:
- Control pentru funcționare.
- Hârtie de filtru 10 m lungime (2920040000000Z0)
- Unitate suplimentară de filtru din fibră de sticlă.
Solicitați oferta noastră pentru alte accesorii disponibile!
| Principiul de funcționare al pereților de evacuare Coral Tecnodry asigură cea mai bună depunere posibilă a materialelor de tratare a suprafețelor pe bază de apă în aer pe suprafața filtrului de hârtie uscată. |
|
|
Iluminarea este asigurată de lampa de neon accesoriu standard. |
| Pentru a economisi spațiu, ventilatorul peretelui de evacuare este instalat în corpul mașinii într-o manieră îngropată și înclinată în urma noii dezvoltări a fabricii. |
|
||
Parametrii
| Lățime | 3066 mm |
| Înălțime totală | 2146 mm |
| Adâncime | 1375 / 1790 mm |
| Capacitatea motorului ventilator | 2,2 kW |
| Debit maxim de aer | 10000 m3 / óra |
| Număr de ventilatoare de evacuare | 1 db |
| Greutate | 500 kg |
| Beüzemelés | 8 óra |


