Filtru produse
04. Robland D630 X2 Mașină de rindeluit la grosime 9,2 kW
Afișaj tactil color, înălțimea mesei și viteza de avans programabile, echipare standard foarte bogat, cadrul utilajului extrem de puternic, masă din fontă gri lungă și robustă.
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 630 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 300 mm |
| Adâncimea maximă de aschiere | 8 mm |
| Motor | 9,2 kW |
04. Robland NX310PRO II Mașină combinată cu 5 funcții
| Diametru maxim pânză la modelele cu subansamblu incizor | 250 mm |
| Diametru maxim pânză la modelele fără subansamblu incizor | 315 mm |
| Lungime de tăiere | 1600 mm |
| Configurare subansamblu incizor | Cu motor ,opțional |
| Diametru ax freză | 30 mm |
| Lățime maximă piesă de lucru | 310 mm |
| Grosime maximă piesă de lucru | 230 mm |
| Subansamblu găurire-scobire | opțional |
04. Robland Z3200/Z500M Circular de formatizat panouri 7 kW
Ridicarea , înclinarea pânzei circulare este acționat manual.
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 175 mm |
| Lungime masă mobilă | 3200 mm |
| Lungime de tăiere | 3500 mm |
| Diametrul pănziei fără subansamblu incizor | D x d = 500 x 30 mm |
| Diametrul pănziei cu subansamblu incizor | D x d = 350 x 30 mm |
| Lățime de tăiere cu riglă paralelă | 1350 mm |
| Motor | 7 kW |
04. Sanderson SEM-1100, mașină de șlefuit cu contact cu o bandă
Mașină de șlefuit cu contact Sanderson SEM1-1100. o bandă, disponibilă cu motor de 7,5 kW sau 11,25 kW.
| Motor | 7,5 kW |
| Lățimea maximă de lucru | 1100 mm |
| Număr tamburi de șlefuire | 1 buc |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 150 mm |
04. Tarif EXPRES pentru repararea sculelor de mana, 2-5 zile lucrătoare, în caz de defecțiune în perioada de garanție
Tariful expres (2 – 5 zile lucrătoare) este costul reparației de urgență în caz de defecțiune în perioada de garanție. Mai multe detalii în descriere!
04. Virutex 10 buc (690x100) bandă abrazivă GR.50
| Granulație | P 50 |
| Dimensiuni ( B x H) | 100 x 690 mm |
| Configurație | bandă de șlefuit |
04. Virutex ASM582T Aspirator cu filtru clasa "M".
| Putere motor | 1400 W |
| Volum container | 21 litru |
| Debit aer | 215 m³ / h |
| mediu de lucru | uscat |
04. VIRUTEX PEB200 TRC mașină manuală de aplicat folie cant
Virutex PEB200 TRC este o mașină manuală de aplicat folie cant montată pe masă, cu suport rolă ABS, cu viteză fixă de avans și o temperatură de lucru de 170 ° C.
| Grosimea cantului | 0,4 - 3 mm |
| Lațimea cantului | 10 - 45 mm |
| Viteză de avans | 3,6 m/min |
04. Virutex RMV70U Mașină de decupat toc ușă
Mașină de decupat toc ușă
| Configurare | Mașină de frezat cadru ușă |
| Putere motor | 1700 W |
| Adâncimea maximă de tăiere cu pânza de ferăstrău | 68 mm |
04. Virutex RZ270S Fierăstrău circular pentru tăiere la nivel toc ușă
| Configurare | Fierăstrău circular de nivelat cadru ușă |
| Putere motor | 1300 W |
| Dimensiunea pânzei de ferăstrău | 165 x 20 mm |
04. Virutex TS48L Fierăstrău circular unghiular
Fierăstrău unghiular cu înclinare, portabil, de înaltă precizie
| Configurare | Fierăstrău circular unghiular |
| Putere motor | 1100 W |
| Diametrul pânzei de fierăstrău | 250 mm |
| Tăiere la 0 ° x 0 ° | 145 x 62 mm |
04.Comatic MX48 sistem de avans cu 4 role , 8 viteze
Co-Matic MX 48 este un alimentator cu 4 role cu 8 trepte, 0,75 kW, cu o gamă largă de aplicații.
| Motor | 0,75 kW |
| Număr role | 4 buc |
| Dimensiune role | 120 x 60 mm |
| Viteza de avans | 3,5 / 5 / 7 / 10 / 12 / 16 / 24 / 32 m / min |
| Reglare viteză de avans | în trepte |
| Se recomandă pentru; | pentru uz general |