Filtru produse
06. Robland D510 Mașină de rindeluit la grosime
Mașină de rindeluit cu lățime de 510 mm cu o mulțime de echipamente standard.
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 510 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 250 mm |
| Adâncimea maximă de aschiere | 6 mm |
| Motor | 7 kW |
06. Robland HX260 Mașină combinată cu 5 funcții
| Diametru maxim pânză la modelele fără subansamblu incizor | 250 mm |
| Lungime de tăiere | 1200 mm |
| Diametru ax freză | 30 mm |
| Grosime maximă piesă de lucru | 230 mm |
| Subansamblu găurire-scobire | opțional |
06. Robland S410 Mașină de îndreptat
Mașina de îndreptat Robland S410 se caracterizează printr-o construcție și un design structural extrem de puternic și robust. Raport calitate-preț de neegalat în categoria sa.
| Adâncimea maximă de aschiere | 4 mm |
| Lățimea mesei de îndreptat | 410 mm |
| Lungimea mesei de îndreptat | 2360 mm |
| Motor | 4,4 kW |
06. Virutex 10 buc (690x100) bandă abrazivă GR.30
Virutex 10 buc (690x100) bandă abrazivă
GR.30| Granulație | P 30 |
| Dimensiuni ( B x H) | 100 x 690 mm |
| Configurație | bandă de șlefuit |
06. Virutex TS72C Fierăstrău circular unghiular fără perii
Fierăstrău unghiular foarte precis, de înaltă performanță
| Configurare | Fierăstrău circular unghiular |
| Putere motor | 1200 W |
| Diametrul pânzei de fierăstrău | 300 mm |
| Tăiere la 0 ° x 0 ° | 150 x 80 mm |
06.Masă de exhaustare P+ DT4025
Mesele de aspirare sunt soluția ideală pentru aspirarea prafului generat în timpul șlefuirii manuale.
Fluxul de aer descendent face ca praful să curgă în mod natural către suprafața de lucru, de unde este apoi aspirat printr-o grilă cu inele de cauciuc în sistemul de aspirare.
Inelele de cauciuc protejează piesa de lucru împotriva deteriorării, permițând în același timp aerului să circule liber sub material.
07. Tubulatură exhaustare Ø= 120 mm
| Diametru interior | 120 mm |
07. OAV MAX 340 Mașină automată de aplicat cant
MAX340 Mașina de căntuit a marginilor OAV este echipat cu o unitate de control PLC, afișaj LED și tastatură, are cunoștințe de bază înalte și un preț competitiv.
| Grosimea piesei de prelucrat | 8 - 45 mm |
| Grosime cant abs | 0,4 - 3 mm |
| Grosime furnir (max.) | max. 4 mm |
| Unitate de frezare inferioară/superioară | dotare de bază |
| Unitate de țitling | dotare de bază |
| Unitate de polișare | dotare de bază |
| Viteza de avans | 9 m/min |
07. P+ BC 100 Mini CNC de frezat și gravat
P+ BC 100 Mini mașină de frezat și gravat CNC - o alegere excelentă atât pentru profesioniști, cât și pentru începători.
| Putere motor | 150 W |
| Diametrul maxim al piesei de lucru | 75 mm |
| Zona de frezare-gravare in directia X | 180 mm |
| Zona de frezare-gravare in directia Z | 63 mm |
07. P+ C3-310S Mașină combinată cu unitate de găurire-scobire
P+ C3-310S Mașină combinată cu unitate de găurire-scobire
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 310 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 220 mm |
| Motor | 2,2 kW |
07. P+ C5-310Q Mașină combinată cu 5 funcții
| Diametru maxim pânză la modelele cu subansamblu incizor | 250 mm |
| Lungime de tăiere | 1700 mm |
| Diametru ax freză | 30 mm |
| Lățime maximă piesă de lucru | 310 mm |
| Grosime maximă piesă de lucru | 180 mm |
07. P+ FM300A, Exhaustor mobil cu 1 sac
Exhaustor mobil cu un singur sac cu motor de 1,5 kW și capacitate de aspirație de 2500 m3/oră.
| Motor | 1,5 kW |
| Capacitate de absorbție | 2500 m3 / h |
| Număr saci de colectare | 1 buc |
| Număr saci de filtrare | 1 buc |