Filtru produse
09. Robland T120TL Mașină de frezat 7 kW cu masă extensibilă.
Robland T120 TL cu masă extinsă pe lungime și lateral . Dispune de un cadru extrem de puternic, o masă groasă din fontă gri, cu ax interschimbabil (opțiune)
| Motor | 7 kW |
| Diametru maxim freză sub nivelul mesei | 320 mm |
| Diametru maxim freză de profilare | 260 mm |
09. Robland Z3200/Z400EL Circular de formatizat panouri 7 kW cu pretăietor
Ridicarea , înclinarea pânzei circulare este motorizat.
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 125 mm |
| Lungime masă mobilă | 3200 mm |
| Lungime de tăiere | 3500 mm |
| Diametrul pănziei fără subansamblu incizor | D x d = 400 x 30 mm |
| Diametrul pănziei cu subansamblu incizor | D x d = 350 x 30 mm |
| Lățime de tăiere cu riglă paralelă | 1350 mm |
| Motor | 7 kW |
09. Separator de praf tip ciclon P+ CIC-B 1,1-2,2 kW*
Separatorul de praf ciclon CIC-B este o soluție eficientă pentru filtrarea fracțiunilor grosiere de așchii și praf înainte ca acestea să ajungă la extractorul principal. Design robust, tambur de colectare de mare capacitate, design mobil – ideal pentru atelierele în care se produc cantități mari de așchii.
*Ideal pentru utilizarea cu extractoare de praf cu o putere nominală de 1,1–2,2 kW, în special pentru mașini care produc cantități mari de așchii, cum ar fi rindele sau ferăstraie pentru panouri. Nu este potrivit pentru sisteme de vid ridicat (de exemplu, aspiratoare CNC sau industriale).
09.CMT Freză din carbură pentru materiale din fibră de sticlă
| Diametru sculă (D) | 8 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 60 mm |
| Număr de dinți (Z) | 4buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
1.Virutex EB 35 Maşina aplicat folie cant autoadezivat, automată
OFERTĂ VALABILĂ PÂNĂ LA LICHIDAREA STOCULUI !!!
Virutex EB 35 Maşina aplicat folie cant autoadezivat, automată, recomandată pentru grosimi de 2 mm maxim al foliei.
10. Tubulatură exhaustare Ø= 150 mm
| Diametru interior | 150 mm |
10. CMT Freză industrială diamantată pentru nut, cu unghi de așezare de 45 °
Cu muchii de tăiere cu diamante industriale solide, puteți rotunji ușor și frumos muchiile, iar diamantul este garanția pentru o durabilitate suplimentară a muchiei.
| Diametru sculă (D) | 20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 85 mm |
| Număr de dinți (Z) | 1+1buc |
| Diametru coadă (S) | 20 mm |
| Material muchie tăietoare | DP Diamant |
10. CMT Freză industrială diamantată pentru nut, cu unghi de așezare de 45 °
Cu muchii de tăiere cu diamante industriale solide, puteți rotunji ușor și frumos muchiile, iar diamantul este garanția pentru o durabilitate suplimentară a muchiei.
| Diametru sculă (D) | 20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 35 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 95 mm |
| Număr de dinți (Z) | 1+1buc |
| Diametru coadă (S) | 20 mm |
| Material muchie tăietoare | DP Diamant |
10. CMT Freză industrială diamantată pentru nut, cu unghi de așezare de 45 °
Cu muchii de tăiere cu diamante industriale solide, puteți rotunji ușor și frumos muchiile, iar diamantul este garanția pentru o durabilitate suplimentară a muchiei.
| Diametru sculă (D) | 20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 45 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 105 mm |
| Număr de dinți (Z) | 1+1buc |
| Diametru coadă (S) | 20 mm |
| Material muchie tăietoare | DP Diamant |
10. Comatic BR300 (C) mașină de căntuit mobil
Comatic BR300 (C) este tipul de bază din gama sa de produse. Cu viteză de avans fixă, control al temperaturii cu potențiometru,
| Grosimea cantului | 0,4 - 3 mm |
| Lațimea cantului | 10 - 65 mm |
| Viteză de avans | 4 m/min |
10. P+ C2-260S Mașină combinată de rindeluire
P+ C2-260S Mașină combinată, latime de 260 mm cu motor de 2 kW
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 250 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 180 mm |
| Motor | 2 kW |
10. P+ MJ103-1 Fierăstrău circular, 400V
P+ MJ103-1 Fierăstrău circular, 400V
| Grosimea de tăiere (adâncime) la 90 ° | 85 mm |
| Diametrul pănziei fără subansamblu incizor | D x d = 315 x 30 mm |
| Motor | 2.2 kW |