Filtru produse
13. Tubulatură exhaustare Ø= 200 mm
Furtunurile noastre de exhaustare cu compoziție PU pot fi folosite pentru a extrage așchii de lemn și alte granule.
| Diametru interior | 200 mm |
Stoc
80,88 RON + TVA
(97,86 RON)
14. Tubulatură exhaustare Ø= 250 mm
Furtunurile noastre de exhaustare cu compoziție PU pot fi folosite pentru a extrage așchii de lemn și alte granule.
| Diametru interior | 250 mm |
Stoc
105,74 RON + TVA
(127,95 RON)
2.Virutex EB 10 C -Masina aplicat folie cant autoadezivat
OFERTĂ VALABILĂ PÂNĂ LA LICHIDAREA STOCULUI !!!
Virutex EB 10 C -Masina aplicat folie cant autoadezivat
Ultimele 1 buc pe stoc
10.880,00 RON + TVA
(13.164,80 RON)
Bandă de fixare Coral 450/500 mm
Bandă de fixare Coral 450/500 mm
| Diametru (D) | 450 - 500 mm |
Stoc
30,00 RON + TVA
(36,30 RON)
Bandă de șlefuit 100x690 P100
Banda de slefuit din pânza pentru masini manuale de slefuit cu banda.
| Granulație | P 100 |
| Dimensiuni ( B x H) | 100 x 690 mm |
| Suport material | pânză |
| Configurație | bandă de șlefuit pentru scule de mână |
Stoc
10,18 RON + TVA
(12,32 RON)
Bandă de șlefuit 100x690 P40
Banda de slefuit din pânza pentru masini manuale de slefuit cu banda.
| Granulație | P 40 |
| Dimensiuni ( B x H) | 100 x 690 mm |
| Suport material | pânză |
| Configurație | bandă de șlefuit pentru scule de mână |
Stoc
11,83 RON + TVA
(14,32 RON)
Bandă de șlefuit 100x690 P50
Banda de slefuit din pânza pentru masini manuale de slefuit cu banda.
| Granulație | P 50 |
| Dimensiuni ( B x H) | 100 x 690 mm |
| Suport material | pânză |
| Configurație | bandă de șlefuit pentru scule de mână |
Stoc Producător
10,60 RON + TVA
(12,82 RON)
Bandă de șlefuit 100x690 P60
Banda de slefuit din pânza pentru masini manuale de slefuit cu banda.
| Granulație | P 60 |
| Dimensiuni ( B x H) | 100 x 690 mm |
| Suport material | pânză |
| Configurație | bandă de șlefuit pentru scule de mână |
Stoc Producător
10,60 RON + TVA
(12,82 RON)
Bandă de șlefuit 100x690 P80
Banda de slefuit din pânza pentru masini manuale de slefuit cu banda.
| Granulație | P 80 |
| Dimensiuni ( B x H) | 100 x 690 mm |
| Suport material | pânză |
| Configurație | bandă de șlefuit pentru scule de mână |
Ultimele 2 buc pe stoc
10,18 RON + TVA
(12,32 RON)
Banda de slefuit pentru masini de slefuit margini si suprafețe 150x1700 P80
Banda de slefuit pentru masini de slefuit margini si suprafețe.
| Granulație | P 80 |
| Dimensiuni ( B x H) | 150 x 1700 mm |
| Suport material | pânză |
| Configurație | bandă de șlefuit |
Stoc Producător
Banda de slefuit pentru masini de slefuit margini si suprafețe 150x2250 P100
Banda de slefuit pentru masini de slefuit margini si suprafețe.
| Granulație | P 100 |
| Dimensiuni ( B x H) | 150 x 2250 mm |
| Suport material | hârtie |
| Configurație | bandă de șlefuit |
Stoc Producător
Banda de slefuit pentru masini de slefuit margini si suprafețe 150x2250 P120
Banda de slefuit pentru masini de slefuit margini si suprafețe.
| Granulație | P 120 |
| Dimensiuni ( B x H) | 150 x 2250 mm |
| Suport material | hârtie |
| Configurație | bandă de șlefuit |
Stoc Producător