Filtru produse
Banda de slefuit pentru masini de slefuit margini si suprafețe 150x2515 P180
Banda de slefuit pentru masini de slefuit margini si suprafețe.
| Granulație | P 180 |
| Dimensiuni ( B x H) | 150 x 2515 mm |
| Suport material | hârtie |
| Configurație | bandă de șlefuit |
Stoc Producător
Banda de slefuit pentru masini de slefuit margini si suprafețe 150x2740 P120
Banda de slefuit pentru masini de slefuit margini si suprafețe.
| Granulație | P 120 |
| Dimensiuni ( B x H) | 150 x 2740 mm |
| Suport material | hârtie |
| Configurație | bandă de șlefuit |
Stoc Producător
Banda de slefuit pentru masini de slefuit margini si suprafețe 165x2515 P60
Banda de slefuit pentru masini de slefuit margini si suprafețe.
| Granulație | P 60 |
| Dimensiuni ( B x H) | 165 x 2515 mm |
| Suport material | hârtie |
| Configurație | bandă de șlefuit |
Stoc Producător
Banda de șlefuit pentru mașini industriale de șlefuit cu contact 1130x2200 P100
Banda de șlefuit pentru mașini industriale de șlefuit .
| Granulație | P 100 |
| Dimensiuni ( B x H) | 1130 x 2200 mm |
| Suport material | hârtie |
| Configurație | banda de slefuit pentru mașină de calibrat |
Stoc Producător
Banda de șlefuit pentru mașini industriale de șlefuit cu contact 400x1220 P40
Banda de șlefuit pentru mașini industriale de șlefuit .
| Granulație | P 40 |
| Dimensiuni ( B x H) | 400 x 1220 mm |
| Suport material | hârtie |
| Configurație | banda de slefuit pentru mașină de calibrat |
Stoc Producător
Banda de șlefuit pentru mașini industriale de șlefuit cu contact 400x1220 P60
Banda de șlefuit pentru mașini industriale de șlefuit .
| Granulație | P 60 |
| Dimensiuni ( B x H) | 400 x 1220 mm |
| Suport material | hârtie |
| Configurație | banda de slefuit pentru mașină de calibrat |
Stoc Producător
Banda de șlefuit pentru mașini industriale de șlefuit cu contact 660x1220 P180
Banda de șlefuit pentru mașini industriale de șlefuit .
| Granulație | P 180 |
| Dimensiuni ( B x H) | 660 x 1220 mm |
| Suport material | hârtie |
| Configurație | banda de slefuit pentru mașină de calibrat |
Stoc Producător
Banda de șlefuit pentru mașini industriale de șlefuit cu contact 660x1220 P360
Banda de șlefuit pentru mașini industriale de șlefuit .
| Granulație | P 360 |
| Dimensiuni ( B x H) | 660 x 1220 mm |
| Suport material | hârtie |
| Configurație | banda de slefuit pentru mașină de calibrat |
Stoc Producător
Banda de șlefuit pentru mașini industriale de șlefuit cu contact 940x1524 P150
Banda de șlefuit pentru mașini industriale de șlefuit .
| Granulație | P 150 |
| Dimensiuni ( B x H) | 940 x 1524 mm |
| Suport material | hârtie |
| Configurație | banda de slefuit pentru mașină de calibrat |
Stoc Producător
Banda de șlefuit pentru mașini industriale de șlefuit cu contact 990x1900 P100
Banda de șlefuit pentru mașini industriale de șlefuit .
| Granulație | P 100 |
| Dimensiuni ( B x H) | 990 x 1900 mm |
| Suport material | hârtie |
| Configurație | banda de slefuit pentru mașină de calibrat |
Stoc Producător
Banda de șlefuit pentru mașini industriale de șlefuit cu contact 990x1900 P120
Banda de șlefuit pentru mașini industriale de șlefuit .
| Granulație | P 120 |
| Dimensiuni ( B x H) | 990 x 1900 mm |
| Suport material | hârtie |
| Configurație | banda de slefuit pentru mașină de calibrat |
Stoc Producător