Filtru produse
CMT Pânză circulară pentru pal, mdf melaminat, pentru tăieri fine 250x30 Z60
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 250 mm |
| Număr de dinți (Z) | 60 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,2 mm |
Stoc Producător
438,67 RON + TVA
(530,79 RON)
CMT Adaptor plastic pentru frezele CMT7E și CMT8
Placă adaptor de frezat transparentă pentru tălpile mașinilor de frezat CMT7E și CMT8. 899.007.00 recomandată pentru inele de copiere la șablonul de frezare al plăcii de lucru.
Stoc Producător
212,75 RON + TVA
(257,43 RON)
CMT Extrem Freză de copiere, D=12,7x25,4 S=6
FREZĂ DE COPIERE SUPER PERFORMANȚĂ - SERIA XTREME
| Diametru sculă (D) | 12.7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25.4 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 80 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
206,34 RON + TVA
(249,67 RON)
CMT Extrem Freză de copiere, D=12,7x25,4 S=6,35
FREZĂ DE COPIERE SUPER PERFORMANȚĂ - SERIA XTREME
| Diametru sculă (D) | 12.7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25.4 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 80 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+2buc |
| Diametru coadă (S) | 6.35 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
172,01 RON + TVA
(208,13 RON)
CMT Extrem Freză de copiere, D=19x25,4 S=6,35
FREZĂ DE COPIERE SUPER PERFORMANȚĂ - SERIA XTREME
| Diametru sculă (D) | 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25.4 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 86 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+2buc |
| Diametru coadă (S) | 6.35 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
191,58 RON + TVA
(231,81 RON)
CMT Extrem Freză de copiere, D=19x25,4 S=8
FREZĂ DE COPIERE SUPER PERFORMANȚĂ - SERIA XTREME
| Diametru sculă (D) | 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 25.4 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 86 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
219,16 RON + TVA
(265,19 RON)
CMT Extrem Freză de copiere, D=19x50,8 S=12
FREZĂ DE COPIERE SUPER PERFORMANȚĂ - SERIA XTREME
| Diametru sculă (D) | 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 50.8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 113 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
389,64 RON + TVA
(471,46 RON)
CMT Extrem Freză de copiere, D=19x50,8 S=12,7
FREZĂ DE COPIERE SUPER PERFORMANȚĂ - SERIA XTREME
| Diametru sculă (D) | 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 50.8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 113 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+2buc |
| Diametru coadă (S) | 12.7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
389,64 RON + TVA
(471,46 RON)
CMT Extrem Freză de copiere, D=34,9x50,8 S=12
FREZĂ DE COPIERE SUPER PERFORMANȚĂ - SERIA XTREME
| Diametru sculă (D) | 34.9 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 50.8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 123 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
440,06 RON + TVA
(532,47 RON)
CMT Extrem Freză de copiere, D=34,9x50,8 S=12,7
FREZĂ DE COPIERE SUPER PERFORMANȚĂ - SERIA XTREME
| Diametru sculă (D) | 34.9 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 50.8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 123 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2+2buc |
| Diametru coadă (S) | 12.7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
440,06 RON + TVA
(532,47 RON)
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=12,7x12,7; S=6
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 12,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 44,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
115,47 RON + TVA
(139,72 RON)
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=12,7x12,7; S=6,35
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 12,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 44,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6,35 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
115,82 RON + TVA
(140,14 RON)