Filtru produse
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=12,7x12,7; S=8
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 12,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 44,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 2 buc pe stoc
115,47 RON + TVA
(139,72 RON)
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=16x12,7; S=12
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 63,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
148,48 RON + TVA
(179,66 RON)
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=16x12,7; S=12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 63,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
148,48 RON + TVA
(179,66 RON)
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=16x12,7; S=8
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 52,8 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
148,48 RON + TVA
(179,66 RON)
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=19x16; S=12
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 16 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 63,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 2 buc pe stoc
162,68 RON + TVA
(196,84 RON)
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=19x16; S=12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 16 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 63,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
162,68 RON + TVA
(196,84 RON)
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=19x16; S=6
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 19 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 16 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 55,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 2 buc pe stoc
147,44 RON + TVA
(178,40 RON)
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=31,75x19; S=12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 31,75 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 19 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 63,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
250,43 RON + TVA
(303,02 RON)
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=31,7x19; S=12
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 31,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 19 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 63,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 1 buc pe stoc
250,43 RON + TVA
(303,02 RON)
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=31,7x19; S=8
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 31,7 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 19 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 63,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Ultimele 2 buc pe stoc
250,43 RON + TVA
(303,02 RON)
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=38,1x28,5; S=12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 38,1 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 28,5 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
292,27 RON + TVA
(353,65 RON)
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=38x28,5; S=8
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 38 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 28,5 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 63,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc
287,34 RON + TVA
(347,68 RON)