Filtru produse
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=6,35x8; S=6,35
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 6,35 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 38,1 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6,35 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
127,17 RON + TVA
(153,87 RON)
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=6x8; S=6
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 6 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 46 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Stoc Producător
127,17 RON + TVA
(153,87 RON)
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=6x8; S=8
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 6 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 8 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 45 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HWM Carbură de tungsten |
Ultimele 2 buc pe stoc
126,13 RON + TVA
(152,61 RON)
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=9,5x12,7; S=6
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 9,5 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 44,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc
133,58 RON + TVA
(161,63 RON)
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=9,5x12,7; S=6,35
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 9,5 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 44,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 6,35 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
133,58 RON + TVA
(161,63 RON)
CMT Freză în ''V '' cu unghi de 90 ° pentru nut , D=9,5x12,7; S=8
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, puteți freza cu ușurință caneluri în formă de V în toate tipurile de lemn.
| Diametru sculă (D) | 9,5 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 12,7 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 44,5 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc
133,58 RON + TVA
(161,63 RON)
CMT Freză pentru îmbinare pe lățime cu rulment, S=12
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, îmbinarea pe lățime și frezarea de caneluri printr-o singură operație sunt ușoare.
| Diametru sculă (D) | 47,6 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 36 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 97 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
625,78 RON + TVA
(757,19 RON)
CMT Freză pentru îmbinare pe lățime cu rulment, S=12,7
Cu muchii de tăiere din carbură solidă, îmbinarea pe lățime și frezarea de caneluri printr-o singură operație sunt ușoare.
| Diametru sculă (D) | 47,6 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 36 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 97 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 12,7 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
625,78 RON + TVA
(757,19 RON)
CMT geantă de scule
Ideal pentru unelte de mână sau mașini mici. Dimensiunea sa este de aprox. 430x200x250mm (L x l x A)
Stoc Producător
117,90 RON + TVA
(142,65 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară pentru tăieri transversale 160x20 Z56
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 160 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 (+16) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 56 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,8 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
132,45 RON + TVA
(160,26 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară pentru tăieri transversale 190x30 Z64
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 190 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 (+20+16) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 64 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,7 mm |
Stoc Producător
169,79 RON + TVA
(205,44 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară pentru tăieri transversale 216x30 Z64
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 216 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 64 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,8 mm |
Stoc
208,85 RON + TVA
(252,71 RON)