Filtru produse
CMT ITK PLUS Pânză circulară pentru tăieri transversale 250x30 Z80
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 250 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 80 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,4 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
333,51 RON + TVA
(403,54 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară pentru tăieri transversale 300x30 Z96
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 300 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 96 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,6 mm |
Stoc
486,23 RON + TVA
(588,33 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară pentru tăieri transversale 136x20 Z36
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 136 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 (+10) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 36 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,5 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
133,92 RON + TVA
(162,05 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară pentru tăieri transversale 150x20 Z40
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 150 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 (+16) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 40 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,5 mm |
Stoc Producător
104,82 RON + TVA
(126,83 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară pentru tăieri transversale 160x20 Z40
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 160 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 (+16) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 40 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,7 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
112,96 RON + TVA
(136,68 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară pentru tăieri transversale 165x20 Z36
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 165 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 (+15,87) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 36 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,7 mm |
Stoc Producător
109,75 RON + TVA
(132,80 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară pentru tăieri transversale 184x20 Z40
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 184 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 (+16+15,87) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 40 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,7 mm |
Stoc Producător
141,72 RON + TVA
(171,48 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară pentru tăieri transversale 184x30 Z40
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 184 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 40 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,7 mm |
Stoc Producător
139,55 RON + TVA
(168,86 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară pentru tăieri transversale 190x30 Z42
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 190 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 (+20+16) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 42 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,7 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
142,07 RON + TVA
(171,90 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară pentru tăieri transversale 200x30 Z48
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 200 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 48 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,8 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
167,62 RON + TVA
(202,82 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară pentru tăieri transversale 210x30 Z48
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 210 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 (+25) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 48 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,8 mm |
Stoc
180,09 RON + TVA
(217,91 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară pentru tăieri transversale 216x30 Z48
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 216 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 48 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,8 mm |
Stoc Producător
185,38 RON + TVA
(224,31 RON)