Filtru produse
CMT ITK PLUS Pânză circulară pentru tăieri transversale 235x30 Z48
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 235 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 (+25) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 48 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,4 mm |
Stoc Producător
234,75 RON + TVA
(284,05 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară pentru tăieri transversale 250x30 Z60
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 250 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 60 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,4 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
301,89 RON + TVA
(365,28 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară pentru tăieri transversale 300x30 Z72
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 300 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 72 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,6 mm |
Stoc
435,46 RON + TVA
(526,91 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară pentru tăieri transversale 305x30 Z72
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 305 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 72 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,6 mm |
Stoc Producător
435,46 RON + TVA
(526,91 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară subțire pentru tăiere longitudinală și transversală 136x20 Z18
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 136 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 (+10) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 18 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,5 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
77,79 RON + TVA
(94,13 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară subțire pentru tăiere longitudinală și transversală 150x20 Z24
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 150 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 (+16) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 24 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,5 mm |
Stoc
90,18 RON + TVA
(109,11 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară subțire pentru tăiere longitudinală și transversală 160x20 Z24
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 160 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 (+16) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 24 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,7 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
98,75 RON + TVA
(119,49 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară subțire pentru tăiere longitudinală și transversală 165x20 Z24
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 165 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 (+15,87) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 24 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,7 mm |
Stoc Producător
98,75 RON + TVA
(119,49 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară subțire pentru tăiere longitudinală și transversală 165x30 Z24
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 165 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 24 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,7 mm |
Stoc
98,75 RON + TVA
(119,49 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară subțire pentru tăiere longitudinală și transversală 184x20 Z24
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 184 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 (+16+15,87) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 24 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,7 mm |
Stoc Producător
125,00 RON + TVA
(151,25 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară subțire pentru tăiere longitudinală și transversală 184x30 Z24
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 184 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 24 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,7 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
123,27 RON + TVA
(149,15 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară subțire pentru tăiere longitudinală și transversală 190x30 Z24
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 190 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 (+20+16) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 24 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,7 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
125,00 RON + TVA
(151,25 RON)