Filtru produse
CMT ITK PLUS Pânză circulară subțire pentru tăiere longitudinală și transversală 200x30 Z36
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 200 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 36 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,8 mm |
Stoc
146,66 RON + TVA
(177,45 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară subțire pentru tăiere longitudinală și transversală 210x30 Z24
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 210 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 (+25) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 24 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,8 mm |
Stoc Producător
146,66 RON + TVA
(177,45 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară subțire pentru tăiere longitudinală și transversală 210x30 Z36
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 210 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 (+25) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 36 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,8 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
158,78 RON + TVA
(192,13 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară subțire pentru tăiere longitudinală și transversală 216x30 Z36
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 216 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 36 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,8 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
168,31 RON + TVA
(203,66 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară subțire pentru tăiere longitudinală și transversală 235x30 Z36
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 235 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 (+25) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 36 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,4 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
208,16 RON + TVA
(251,87 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară subțire pentru tăiere longitudinală și transversală 250x30 Z42
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 250 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 42 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,4 mm |
Stoc
265,33 RON + TVA
(321,05 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară subțire pentru tăiere longitudinală și transversală 300x30 Z48
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 300 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 48 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,6 mm |
Stoc
347,02 RON + TVA
(419,89 RON)
CMT ITK PLUS Pânză circulară subțire pentru tăiere longitudinală și transversală 305x30 Z48
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 305 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 48 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,6 mm |
Stoc Producător
378,64 RON + TVA
(458,15 RON)
CMT ITK PLUSPânză circulară pentru materiale compozite și neferoase 160x20 Z48
Pânză circulară foarte subțire pentru materiale foarte dure.
| Diametru pânză circulară (D) | 160 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 (16) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 48 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,8 mm |
Stoc Producător
198,89 RON + TVA
(240,66 RON)
CMT ITK PLUSPânză circulară pentru materiale compozite și neferoase 184x20 Z48
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 184 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 (25) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 48 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,8 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
201,40 RON + TVA
(243,70 RON)
CMT ITK PLUSPânză circulară pentru materiale compozite și neferoase 190x30 Z64
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 190 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 (20-16) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 64 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,8 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
268,54 RON + TVA
(324,93 RON)
CMT ITK PLUSPânză circulară pentru materiale compozite și neferoase 210x30 Z64
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 210 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 (25) mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 64 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 1,8 mm |
Stoc Producător
268,54 RON + TVA
(324,93 RON)