Filtru produse
CMT ITK PLUSPânză circulară pentru materiale compozite și neferoase 216x30 Z64
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 216 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 64 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,2 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
310,81 RON + TVA
(376,08 RON)
CMT ITK PLUSPânză circulară pentru materiale compozite și neferoase 250x30 Z80
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 250 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 80 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,6 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
455,30 RON + TVA
(550,91 RON)
CMT ITK PLUSPânză circulară pentru materiale compozite și neferoase 300x30 Z96
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 300 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 96 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
561,85 RON + TVA
(679,84 RON)
CMT ITK PLUSPânză circulară pentru materiale compozite și neferoase 305x30 Z96
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 305 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | ITK Plus |
| Număr de dinți (Z) | 96 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 mm |
Stoc Producător
579,26 RON + TVA
(700,91 RON)
CMT Pânză circulară cu dinți de holcher pentru plăci laminate si tăieri fine 220x30 Z42
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 220 mm |
| Număr de dinți (Z) | 42 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,2 mm |
Stoc Producător
447,85 RON + TVA
(541,90 RON)
CMT Pânză circulară cu dinți de holcher pentru plăci laminate si tăieri fine 250x30 Z48
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 250 mm |
| Număr de dinți (Z) | 48 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,2 mm |
Stoc Producător
554,40 RON + TVA
(670,82 RON)
CMT Pânză circulară cu dinți de holcher pentru plăci laminate si tăieri fine 303x30 Z60
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 303 mm |
| Număr de dinți (Z) | 60 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,2 mm |
Stoc Producător
693,26 RON + TVA
(838,84 RON)
CMT Pânză circulară cu dinți de holcher pentru plăci laminate si tăieri fine B=20
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 160 mm |
| Număr de dinți (Z) | 34 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,6 mm |
Stoc Producător
293,75 RON + TVA
(355,43 RON)
CMT Pânză circulară diamantată pentru formatizat placaj, panouri melaminate,pentru tăieri fine 300x30 Z60
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 300 mm |
| Număr de dinți (Z) | 60 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,2 mm |
Stoc Producător
4.084,37 RON + TVA
(4.942,09 RON)
CMT Pânză circulară diamantată pentru formatizat placaj, panouri melaminate,pentru tăieri fine 300x30 Z96
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 300 mm |
| Număr de dinți (Z) | 96 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,2 mm |
Stoc Producător
6.215,34 RON + TVA
(7.520,57 RON)
CMT Pânză circulară diamantată pentru formatizat placaj, panouri melaminate,pentru tăieri fine 350x30 Z72
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 350 mm |
| Număr de dinți (Z) | 72 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,5 mm |
Stoc Producător
4.972,28 RON + TVA
(6.016,45 RON)
CMT Pânză circulară industrială, cu holcher pentru panouri laminate pentru tăieturi fine 250x30 Z48
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 250 mm |
| Număr de dinți (Z) | 48 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,2 mm |
Stoc Producător
554,40 RON + TVA
(670,82 RON)