Filtru produse
CMT Pânză circulară industrială, cu holcher pentru panouri laminate pentru tăieturi fine 303x30 Z60
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 303 mm |
| Număr de dinți (Z) | 60 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,2 mm |
Stoc Producător
693,26 RON + TVA
(838,84 RON)
CMT Pânză circulară industrială, cu holcher pentru panouri laminate pentru tăieturi fine Z42
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 220 mm |
| Număr de dinți (Z) | 42 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,2 mm |
Stoc Producător
474,88 RON + TVA
(574,60 RON)
CMT Pânză circulară pentru multilamă 250x70x3,2 Z=20+4
Pânză circulară pentru multilamă
| Diametru pânză circulară (D) | 250 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 70 mm |
| Număr de dinți (Z) | 20 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,2 mm |
| Număr dinți geluitor (Z) | 4 buc |
Stoc Producător
490,12 RON + TVA
(593,05 RON)
CMT Pânză circulară pentru pal, mdf melaminat, pentru tăieri fine 250x30 Z80
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 250 mm |
| Număr de dinți (Z) | 80 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,2 mm |
Stoc
538,46 RON + TVA
(651,54 RON)
CMT Pânză circulară pentru pal, mdf melaminat, pentru tăieri fine 160x20 Z40
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 160 mm |
| Număr de dinți (Z) | 40 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,2 mm |
Stoc
246,45 RON + TVA
(298,20 RON)
CMT Pânză circulară pentru pal, mdf melaminat, pentru tăieri fine 160x20 Z48
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 160 mm |
| Număr de dinți (Z) | 48 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,2 mm |
Stoc Producător
205,30 RON + TVA
(248,41 RON)
CMT Pânză circulară pentru pal, mdf melaminat, pentru tăieri fine 190x20 Z54
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 190 mm |
| Număr de dinți (Z) | 54 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,6 mm |
Stoc Producător
256,45 RON + TVA
(310,31 RON)
CMT Pânză circulară pentru pal, mdf melaminat, pentru tăieri fine 220x30 Z64
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 220 mm |
| Număr de dinți (Z) | 64 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,2 mm |
Stoc
390,68 RON + TVA
(472,72 RON)
CMT Pânză circulară pentru pal, mdf melaminat, pentru tăieri fine 225x30 Z64
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 225 mm |
| Număr de dinți (Z) | 64 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,6 mm |
Stoc Producător
429,75 RON + TVA
(519,99 RON)
CMT Pânză circulară pentru pal, mdf melaminat, pentru tăieri fine 300x30 Z72
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 300 mm |
| Număr de dinți (Z) | 72 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,2 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
519,23 RON + TVA
(628,27 RON)
CMT Pânză circulară pentru pal, mdf melaminat, pentru tăieri fine 300x30 Z96
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 300 mm |
| Număr de dinți (Z) | 96 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,2 mm |
Stoc
413,22 RON + TVA
(500,00 RON)
CMT Pânză circulară pentru pal, mdf melaminat, pentru tăieri fine 350x30 Z108
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 350 mm |
| Număr de dinți (Z) | 108 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,5 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
794,18 RON + TVA
(960,96 RON)