Filtru produse
CMT Pânză circulară pentru pal, mdf melaminat, pentru tăieri fine 350x30 Z84
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 350 mm |
| Număr de dinți (Z) | 84 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,5 mm |
Stoc Producător
662,77 RON + TVA
(801,95 RON)
CMT Pânză circulară pentru tăiere pal. mdf melaminat, tăiere fină 300x30 Z96
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 300 mm |
| Număr de dinți (Z) | 96 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,2 mm |
Stoc Producător
749,74 RON + TVA
(907,18 RON)
CMT Pânză circulară pentru tăiere pal. mdf melaminat, tăiere fină 350x30 Z108
Tăiere perfectă pe ambele părți ale panourilor laminate pe două fețe și placaj, fără pre-tăiere.
| Diametru pânză circulară (D) | 350 mm |
| Număr de dinți (Z) | 108 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,5 mm |
Stoc Producător
945,43 RON + TVA
(1.143,96 RON)
CMT Pânză circulară pentru tăiere uscată metale 305x25,4 Z60
CMT Pânză circulară industrială pentru tăiere transversală de înaltă calitate
| Diametru pânză circulară (D) | 305 mm |
| Număr de dinți (Z) | 60 buc |
| Categorii de performanță a pânzei circulare | Industrial / Xtreme |
| Diametru alezaj (B/d) | 25,4 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,2 mm |
Stoc Producător
610,88 RON + TVA
(739,16 RON)
CMT Pretăietor (incizor) dublu corp 100x20 Z10+10
Pentru tăierea panourilor melaminate fără rupere.
| Diametru pânză circulară (D) | 100 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 mm |
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Dublu corp |
| Număr de dinți (Z) | 10+10 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
406,27 RON + TVA
(491,59 RON)
CMT Pretăietor (incizor) dublu corp 100x22 Z10+10
Pentru tăierea panourilor melaminate fără rupere.
| Diametru pânză circulară (D) | 100 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 22 mm |
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Dublu corp |
| Număr de dinți (Z) | 10+10 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
406,27 RON + TVA
(491,59 RON)
CMT Pretăietor (incizor) dublu corp 120x20 Z12+12
Pentru tăierea panourilor melaminate fără rupere.
| Diametru pânză circulară (D) | 120 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 mm |
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Dublu corp |
| Număr de dinți (Z) | 12+12 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Stoc
330,58 RON + TVA
(400,00 RON)
CMT Pretăietor (incizor) dublu corp 120x22 Z12+12
Pentru tăierea panourilor melaminate fără rupere.
| Diametru pânză circulară (D) | 120 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 22 mm |
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Dublu corp |
| Număr de dinți (Z) | 12+12 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Stoc
415,19 RON + TVA
(502,38 RON)
CMT Pretăietor (incizor) dublu corp 120x50 Z12+12
Pentru tăierea panourilor melaminate fără rupere.
| Diametru pânză circulară (D) | 120 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 50 mm |
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Dublu corp |
| Număr de dinți (Z) | 12+12 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Stoc Producător
436,50 RON + TVA
(528,17 RON)
CMT Pretăietor (incizor) dublu corp 125x20 Z12+12
Pentru tăierea panourilor melaminate fără rupere.
| Diametru pânză circulară (D) | 125 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 mm |
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Dublu corp |
| Număr de dinți (Z) | 12+12 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Stoc
415,19 RON + TVA
(502,38 RON)
CMT Pretăietor (incizor) dublu corp 125x22 Z12+12
Pentru tăierea panourilor melaminate fără rupere.
| Diametru pânză circulară (D) | 125 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 22 mm |
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Dublu corp |
| Număr de dinți (Z) | 12+12 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
415,19 RON + TVA
(502,38 RON)
CMT Pretăietor (incizor) dublu corp 80x20 Z10+10
Pentru tăierea panourilor melaminate fără rupere.
| Diametru pânză circulară (D) | 80 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 mm |
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Dublu corp |
| Număr de dinți (Z) | 10+10 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
418,40 RON + TVA
(506,26 RON)