Filtru produse
CMT Adaptor de găurire pentru balama 52 / 5.5 (HETTICH, WÜRTH)
Adaptor pentru scule de bază CMT 333
Stoc Producător
1.106,72 RON + TVA
(1.339,13 RON)
CMT Adaptor de prindere cu aplatizare pentru scule interschimbabile
Adaptor tijă pentru scule interschimbabile articol 501
| Diametru sculă (D) | 13 mm |
| Diametru de prindere (S) | 13x50 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
Stoc Producător
59,34 RON + TVA
(71,80 RON)
CMT Adaptor de prindere cu aplatizare pentru scule interschimbabile
Adaptor tijă pentru scule interschimbabile articol 501
| Diametru sculă (D) | 13 mm |
| Diametru de prindere (S) | 13x50 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
Stoc Producător
117,78 RON + TVA
(142,51 RON)
CMT Adaptor de prindere cu aplatizare pentru scule interschimbabile
Adaptor tijă pentru scule interschimbabile articol 501
| Diametru de prindere (S) | 16x50 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
Stoc Producător
59,34 RON + TVA
(71,80 RON)
CMT Adaptor de prindere cu aplatizare pentru scule interschimbabile
Adaptor tijă pentru scule interschimbabile articol 501
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Diametru de prindere (S) | 16x50 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
Stoc Producător
117,78 RON + TVA
(142,51 RON)
CMT Adaptor de prindere cu aplatizare pentru scule interschimbabile
Adaptor tijă pentru scule interschimbabile articol 501
| Diametru sculă (D) | 10 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x20 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
Stoc Producător
52,60 RON + TVA
(63,65 RON)
CMT Adaptor de prindere cu aplatizare pentru scule interschimbabile
Adaptor tijă pentru scule interschimbabile articol 501
| Diametru de prindere (S) | 10x20 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
Stoc Producător
117,78 RON + TVA
(142,51 RON)
CMT Adaptor de prindere cu aplatizare pentru scule interschimbabile
Adaptor tijă pentru scule interschimbabile articol 501
| Diametru de prindere (S) | 10x35 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
Stoc Producător
52,60 RON + TVA
(63,65 RON)
CMT Adaptor de prindere cu aplatizare pentru scule interschimbabile
Adaptor tijă pentru scule interschimbabile articol 501
| Diametru de prindere (S) | 10x35 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
Ultimele 2 buc pe stoc
57,31 RON + TVA
(69,34 RON)
CMT Adaptor de prindere cu aplatizare pentru scule interschimbabile
Adaptor tijă pentru scule interschimbabile articol 501
| Diametru sculă (D) | 8 mm |
| Diametru de prindere (S) | 8x30 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
Ultimele 1 buc pe stoc
52,93 RON + TVA
(64,04 RON)
CMT Adaptor de prindere cu aplatizare pentru scule interschimbabile
Adaptor tijă pentru scule interschimbabile articol 501
| Diametru de prindere (S) | 9,5x30 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
Stoc Producător
48,10 RON + TVA
(58,20 RON)
CMT Adaptor de prindere cu aplatizare pentru scule interschimbabile
Adaptor tijă pentru scule interschimbabile articol 501
| Diametru de prindere (S) | 12x30 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
Ultimele 1 buc pe stoc
52,93 RON + TVA
(64,04 RON)