Filtru produse
CMT Adaptor pentru cheie dinamometrică cu capete interschimbabile TW-200
S=14x18 mm, S2=9x12 mm, Adaptor suplimentar pentru cheia dinamometrică. Potrivire stabilă și precisă, calitate excelentă.
Stoc Producător
101,04 RON + TVA
(122,25 RON)
CMT Adaptor pentru găurire multiplă cu pas de 32 mm
Adaptor de bază pentru CMT 333
Ultimele 1 buc pe stoc
2.012,39 RON + TVA
(2.434,99 RON)
CMT Adaptor plastic transparent pentru mașini de frezat, universale , 8-12 mm pentru CMT300
Placă universală transparentă pentru mașinile de frezat cu inel de copiere 899.007.00 pentru șablonul de înbinat plăci de lucru
Stoc Producător
245,76 RON + TVA
(297,36 RON)
CMT Bucșă de reducție pentru freze D=12,7/9,5x25 mm
Dimensiunea cozii de prindere a sculelor de frezat poate fi mărită pentru a se potrivi cu dimensiunea pensetei
| Diametru (D) | 12.7 mm |
| Diametru alezaj (B) | 9.5 mm |
Stoc Producător
50,76 RON + TVA
(61,42 RON)
CMT Bucșă de reducție pentru freze D=12,7/9,5x25 mm
Dimensiunea cozii de prindere a sculelor de frezat poate fi mărită pentru a se potrivi cu dimensiunea pensetei
| Diametru (D) | 8 mm |
| Diametru alezaj (B) | 6 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
36,21 RON + TVA
(43,81 RON)
CMT Bucșă de reducție pentru freze D=12,7/9,5x25 mm
Dimensiunea cozii de prindere a sculelor de frezat poate fi mărită pentru a se potrivi cu dimensiunea pensetei
| Diametru (D) | 8 mm |
| Diametru alezaj (B) | 6.35 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
36,21 RON + TVA
(43,81 RON)
CMT Bucșă de reducție pentru freze D=12,7/9,5x25 mm
Dimensiunea cozii de prindere a sculelor de frezat poate fi mărită pentru a se potrivi cu dimensiunea pensetei
| Diametru (D) | 12 mm |
| Diametru alezaj (B) | 10 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
36,21 RON + TVA
(43,81 RON)
CMT Bucșă de reducție pentru freze D=12,7/9,5x25 mm
Dimensiunea cozii de prindere a sculelor de frezat poate fi mărită pentru a se potrivi cu dimensiunea pensetei
| Diametru (D) | 16 mm |
| Diametru alezaj (B) | 13 mm |
Stoc
44,44 RON + TVA
(53,77 RON)
CMT Bucșă de reducție pentru freze D=12,7/9,5x25 mm
Dimensiunea cozii de prindere a sculelor de frezat poate fi mărită pentru a se potrivi cu dimensiunea pensetei
| Diametru (D) | 9.5 mm |
| Diametru alezaj (B) | 6 mm |
Stoc
44,44 RON + TVA
(53,77 RON)
CMT Bucșă de reducție pentru freze D=12,7/9,5x25 mm
Dimensiunea cozii de prindere a sculelor de frezat poate fi mărită pentru a se potrivi cu dimensiunea pensetei
| Diametru (D) | 9.5 mm |
| Diametru alezaj (B) | 6.35 mm |
Stoc Producător
44,44 RON + TVA
(53,77 RON)
CMT Bucșă de reducție pentru freze D=12,7/9,5x25 mm
Dimensiunea cozii de prindere a sculelor de frezat poate fi mărită pentru a se potrivi cu dimensiunea pensetei
| Diametru (D) | 9.5 mm |
| Diametru alezaj (B) | 8 mm |
Stoc
44,44 RON + TVA
(53,77 RON)
CMT Bucșă de reducție pentru freze D=12,7/9,5x25 mm
Dimensiunea cozii de prindere a sculelor de frezat poate fi mărită pentru a se potrivi cu dimensiunea pensetei
| Diametru (D) | 12 mm |
| Diametru alezaj (B) | 6 mm |
Stoc Producător
36,21 RON + TVA
(43,81 RON)