Filtru produse
CMT Bucșă pentru adaptor burghie elicoidale, 6x23
| Diametru de prindere (S) | 10 mm |
| Diametru interior (B/D3) | 6 mm |
CMT Burghie pentru mașină de găurit multiplu, 2,5x16x57,5 STG-DR
Pentru găurirea găurilor înfundate pe o mașină de găurit multiplu sau/și CNC cu o mandrină adecvată.
Pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 2,5 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x24 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) - Dreapta (RH) |
CMT Burghie pentru mașină de găurit multiplu, 2,5x16x70 STG - DR
Pentru găurirea găurilor înfundate pe o mașină de găurit multiplu sau/și CNC cu o mandrină adecvată.
Pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 2,5 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x35 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) - Dreapta (RH) |
CMT Burghie pentru mașină de găurit multiplu, 2x12x57,5 STG-DR
Pentru găurirea găurilor înfundate pe o mașină de găurit multiplu sau/și CNC cu o mandrină adecvată.
Pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 2 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x30 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) - Dreapta (RH) |
CMT Burghie pentru mașină de găurit multiplu, 2x12x70 STG-DR
Pentru găurirea găurilor înfundate pe o mașină de găurit multiplu sau/și CNC cu o mandrină adecvată.
Pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 2 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x42,5 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) - Dreapta (RH) |
CMT Burghie pentru mașină de găurit multiplu, 3,5x18x57,5 STG - DR
Pentru găurirea găurilor înfundate pe o mașină de găurit multiplu sau/și CNC cu o mandrină adecvată.
Pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 3,5 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x24 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) - Dreapta (RH) |
CMT Burghie pentru mașină de găurit multiplu, 3,5x18x70 STG - DR
Pentru găurirea găurilor înfundate pe o mașină de găurit multiplu sau/și CNC cu o mandrină adecvată.
Pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 3,5 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x36 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) - Dreapta (RH) |
CMT Burghie pentru mașină de găurit multiplu, 3x15x57,5 STG - DR
Pentru găurirea găurilor înfundate pe o mașină de găurit multiplu sau/și CNC cu o mandrină adecvată.
Pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 3 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x26 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) - Dreapta (RH) |
CMT Burghie pentru mașină de găurit multiplu, 3x25x70 STG - DR
Pentru găurirea găurilor înfundate pe o mașină de găurit multiplu sau/și CNC cu o mandrină adecvată.
Pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 3 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x26 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) - Dreapta (RH) |
CMT Burghie pentru mașină de găurit multiplu, 5x25x57,5 STG - DR
Pentru găurirea găurilor înfundate pe o mașină de găurit multiplu sau/și CNC cu o mandrină adecvată.
Pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 5 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x25 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) - Dreapta (RH) |
CMT Burghie pentru mașină de găurit multiplu, 5x35x70 STG - DR
Pentru găurirea găurilor înfundate pe o mașină de găurit multiplu sau/și CNC cu o mandrină adecvată.
Pentru lemn masiv, compozite din lemn, plastic și materiale laminate.
| Diametru sculă (D) | 5 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10x25 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) - Dreapta (RH) |
CMT Burghiu pentru adaptorul de găurit balamale 334, 8x38,5 mm
| Diametru sculă (D) | 8 mm |
| Diametru de prindere (S) | 10 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |