Filtru produse
Omas Freză elicoidală, ART 620 D= 20 S= 20 RH
Omas Freză elicoidală pentru CNC
| Diametru sculă (D) | 20 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 52 mm |
| Lungime totală sculă (L) | 120 mm |
| Număr de dinți (Z) | 3buc |
| Diametru coadă (S) | 20 mm |
| Material muchie tăietoare | HW |
Ultimele 1 buc pe stoc
862,50 RON + TVA
(1.043,63 RON)
OMAS Freză pentru îmbinare pe lățime cu plăcuțe amovibile, pentru grosime de până 60 mm,140x30x60
Cu corp de sculă din oțel, plăcuțe amovibile din carbură
| Diametru alezaj (B) | 30 mm |
| Diametru (D) | 140 mm |
| Număr de plăcuțe Z | 2 buc |
| Înălțime de prelucrare | 60 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
1.174,90 RON + TVA
(1.421,63 RON)
OMAS Freză pentru îmbinare pe lățime cu plăcuțe amovibile, pentru grosime de până 80 mm, 140x30x80
Cu corp de sculă din oțel, plăcuțe amovibile din carbură
| Diametru alezaj (B) | 30 mm |
| Diametru (D) | 140 mm |
| Număr de plăcuțe Z | 3 buc |
| Înălțime de prelucrare | 80 mm |
Stoc Producător
Omas Freză pentru îmbinare pe lățime, ART 222-A, D-140, d50
Freză pentru îmbinare pe lățime Omas, disponibil cu 4 axe diferite, d-30, 35, 40, 50, D-140.
| Diametru alezaj (B) | 50 mm |
| Diametru (D) | 140 mm |
| Înălțime de prelucrare | 53 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
OMAS Freză tip bărcuță (pentru freze lamele și pungi de rășină)
OMAS Freză tip bărcuță cu plăcuțe din carbură lipite.
| Diametru pânză circulară (D) | 100 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 22 mm |
| Număr de dinți (Z) | 4 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 8 mm |
Stoc
516,15 RON + TVA
(624,54 RON)
OMAS Grup de freze cu plăcuțe amovibile pentru fabricarea ușilor de mobilier, 160x30 Z2
Grup de freze pentru fabricare ușilor de mobilier îmbinabil cu fețe profilate, cu corp de sculă din oțel și plăcuțe din carbură amovibile. Grosimea materialului de până la 22 mm.
| Diametru alezaj (B) | 30 mm |
| Diametru (D) | 160 mm |
| Număr de plăcuțe Z | 2 buc |
| Înălțime de prelucrare | 22 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
Omas K421-15 Grup de freze pentru uși de interior, d=30 R3 40-48mm
Omas K421-15 Grup de freze pentru uși de interior
| Diametru (D) | 160 mm |
| Rază / teșire | R= 3 mm |
| Diametru alezaj (B) | 30 mm |
| Număr de plăcuțe Z | 2 buc |
| Numărul plăcuțelor pretăietori | 4buc |
Ultimele 1 buc pe stoc
Omas K422-22 Grup de freze pentru uși de interior, d=30 R3 40-48mm
Omas K422-22 Grup de freze pentru uși de interior
| Rază / teșire | R= 3 mm |
| Diametru alezaj (B) | 30 mm |
| Lățime uluc | 8 - 15,5 mm |
| Număr de plăcuțe Z | 4 buc |
| Numărul plăcuțelor pretăietori | 4buc |
Ultimele 1 buc pe stoc
Omas Mandrină CNC , ART 526-A MK2 D=20x14 FiX1
Omas mandrină de prindere scule
Ultimele 1 buc pe stoc
186,75 RON + TVA
(225,97 RON)
Omas Mandrină HSK63F pentru CNC ART 526-KF ER32 dreapta
Omas Mandrină HSK63-F pentru CNC ,ER 32, dreapta
Ultimele 2 buc pe stoc
390,50 RON + TVA
(472,51 RON)
Omas Mandrină HSK63F pentru CNC ART 526-KF ER32 stânga
Omas Mandrină HSK63-F pentru CNC ,ER 32, stânga
Ultimele 1 buc pe stoc
390,50 RON + TVA
(472,51 RON)
Omas Mandrină HSK63F pentru CNC ART 526-KF ER40 dreapta
Omas Mandrină HSK63-F pentru CNC ,ER 40, dreapta
Stoc
417,65 RON + TVA
(505,36 RON)