Filtru produse
Omas Mandrină pentru burghiu ART 552-A d=10 -Stânga (LH)
Omas mandrină pentru burghiu
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru sculă (d) | 10 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
35,65 RON + TVA
(43,14 RON)
Omas Mandrină pentru burghiu ART 552-H d=10 Stânga (LH) - Dreapta (RH)
Omas mandrină pentru burghiu
| Sens de rotație | Stânga (LH) - Dreapta (RH) |
| Diametru sculă (d) | 10 mm |
Stoc
127,35 RON + TVA
(154,09 RON)
Omas Mandrină pentru burghiu ART 552-M d=10 Stânga (LH) - Dreapta (RH)
Omas mandrină pentru burghiu
| Sens de rotație | Stânga (LH) - Dreapta (RH) |
| Diametru sculă (d) | 10 mm |
Stoc
88,30 RON + TVA
(106,84 RON)
Omas Mandrină pentru burghiu ART 552-P d=10 Stânga (LH) - Dreapta (RH)
Omas mandrină pentru burghiu
| Sens de rotație | Stânga (LH) - Dreapta (RH) |
| Diametru sculă (d) | 10 mm |
Stoc
88,46 RON + TVA
(107,04 RON)
OMAS Pânză circulară conică pentru pretăiere
Pânză circulară de pretăiere conic pentru tăierea fără ciobire a plăcilor laminate de mobilier.
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Conic |
| Diametru pânză circulară (D) | 90 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 22 mm |
| Număr de dinți (Z) | 12 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,1 - 4,2 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
142,60 RON + TVA
(172,55 RON)
OMAS Pânză circulară conică pentru pretăiere
Pânză circulară de pretăiere conic pentru tăierea fără ciobire a plăcilor laminate de mobilier.
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Conic |
| Diametru pânză circulară (D) | 90 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Număr de dinți (Z) | 12 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,1 - 4,2 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
142,60 RON + TVA
(172,55 RON)
OMAS Pânză circulară dublu corp pentru pretăiere
Pretăiere reglabilă cu placă distanțier pentru tăierea fără așchii a plăcilor laminate de mobilier.
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Dublu corp |
| Diametru pânză circulară (D) | 120 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 mm |
| Număr de dinți (Z) | 12+12 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
322,60 RON + TVA
(390,35 RON)
OMAS Pânză circulară industrială pentru spintecat, 450x30x4.2 Z=36
Pânză fierăstrău circular pentru spintecat.
| Diametru pânză circulară (D) | 450 mm |
| Număr de dinți (Z) | 36 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 4.2 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
332,75 RON + TVA
(402,63 RON)
Omas Pânză circulară pentru canelere, ART 338 D=200x30 T=1,5x35
Pânză de fierăstrău circular extra-subțire universal Omas, pentru canelare.
| Lățime uluc | 1.5 mm |
| Diametru alezaj (B) | 30 mm |
| Diametru (D) | 200 mm |
| Adâncime uluc | 35 mm |
| Număr de plăcuțe Z | 64 buc |
Ultimele 1 buc pe stoc
322,60 RON + TVA
(390,35 RON)
OMAS Pânză circulară pentru nut, 140x30x4
Pânză de fierăstrău pentru canelare cu margini de tăiere din carbură lipită.
| Lățime uluc | 4 mm |
| Diametru alezaj (B) | 30 mm |
| Diametru (D) | 140 mm |
| Număr de plăcuțe Z | 12 buc |
Ultimele 1 buc pe stoc
200,35 RON + TVA
(242,42 RON)
OMAS Pânză circulară pentru nut, 140x30x5
Pânză de fierăstrău pentru canelare cu margini de tăiere din carbură lipită.
| Lățime uluc | 5 mm |
| Diametru alezaj (B) | 30 mm |
| Diametru (D) | 140 mm |
| Număr de plăcuțe Z | 12 buc |
Ultimele 1 buc pe stoc
224,10 RON + TVA
(271,16 RON)
OMAS Pânză circulară pentru nut, 140x30x6
Pânză de fierăstrău pentru canelare cu margini de tăiere din carbură lipită.
| Lățime uluc | 6 mm |
| Diametru alezaj (B) | 30 mm |
| Diametru (D) | 140 mm |
| Număr de plăcuțe Z | 12 buc |
Ultimele 1 buc pe stoc
258,05 RON + TVA
(312,24 RON)