Filtru produse
OMAS Pânză circulară pentru nut, 150x30x4
Pânză de fierăstrău pentru canelare cu margini de tăiere din carbură lipită.
| Lățime uluc | 4 mm |
| Diametru alezaj (B) | 30 mm |
| Diametru (D) | 150 mm |
| Număr de plăcuțe Z | 12 buc |
Stoc
193,55 RON + TVA
(234,20 RON)
OMAS Pânză circulară pentru nut, 150x30x5
Pânză de fierăstrău pentru canelare cu margini de tăiere din carbură lipită.
| Lățime uluc | 5 mm |
| Diametru alezaj (B) | 30 mm |
| Diametru (D) | 150 mm |
| Număr de plăcuțe Z | 12 buc |
Ultimele 2 buc pe stoc
241,10 RON + TVA
(291,73 RON)
OMAS Pânză circulară pentru nut, 150x30x6
Pânză de fierăstrău pentru canelare cu margini de tăiere din carbură lipită.
| Lățime uluc | 6 mm |
| Diametru alezaj (B) | 30 mm |
| Diametru (D) | 150 mm |
| Număr de plăcuțe Z | 12 buc |
Ultimele 1 buc pe stoc
271,65 RON + TVA
(328,70 RON)
OMAS Pânză circulară pentru nut, 180x30x4
Pânză de fierăstrău pentru canelare cu margini de tăiere din carbură lipită.
| Lățime uluc | 4 mm |
| Diametru alezaj (B) | 30 mm |
| Diametru (D) | 180 mm |
| Număr de plăcuțe Z | 18 buc |
Ultimele 1 buc pe stoc
258,05 RON + TVA
(312,24 RON)
OMAS Pânză circulară pentru nut, 180x30x5
Pânză de fierăstrău pentru canelare cu margini de tăiere din carbură lipită.
| Lățime uluc | 5 mm |
| Diametru alezaj (B) | 30 mm |
| Diametru (D) | 180 mm |
| Număr de plăcuțe Z | 18 buc |
Ultimele 1 buc pe stoc
312,40 RON + TVA
(378,00 RON)
OMAS Pânză circulară pentru nut, 180x30x6
Pânză de fierăstrău pentru canelare cu margini de tăiere din carbură lipită.
| Lățime uluc | 6 mm |
| Diametru alezaj (B) | 30 mm |
| Diametru (D) | 180 mm |
| Număr de plăcuțe Z | 18 buc |
Stoc
366,75 RON + TVA
(443,77 RON)
Omas Pânză circulară, ART 318 200x30x3,2 Z=16
Omas Pânză circulară cu fantă de răcire, pentru multilamă.
| Diametru pânză circulară (D) | 200 mm |
| Număr de dinți (Z) | 16 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Stoc
169,80 RON + TVA
(205,46 RON)
Omas Pânză circulară, ART 318 300x30x3,2 Z=24
Omas Pânză circulară cu fantă de răcire, pentru multilamă.
| Diametru pânză circulară (D) | 300 mm |
| Număr de dinți (Z) | 24 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
254,65 RON + TVA
(308,13 RON)
Omas Pânză circulară, ART 318 300x60x3,2 Z=24
Omas Pânză circulară cu fantă de răcire, pentru multilamă.
| Diametru pânză circulară (D) | 300 mm |
| Număr de dinți (Z) | 24 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 60 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
254,65 RON + TVA
(308,13 RON)
Omas Pânză circulară, ART 318 350x70x3,5 Z=28
Omas Pânză circulară cu fantă de răcire, pentru multilamă.
| Diametru pânză circulară (D) | 350 mm |
| Număr de dinți (Z) | 28 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 70 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.5 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
305,60 RON + TVA
(369,78 RON)
Omas Pânză circulară, ART 320 250x30x3,2 Z=20+2
Omas Pânză circulară cu dinți alternativi și geluitoare, pentru multilamă.
| Diametru pânză circulară (D) | 250 mm |
| Număr de dinți (Z) | 20 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
| Număr dinți geluitor (Z) | 2 buc |
Stoc
241,10 RON + TVA
(291,73 RON)
Omas Pânză circulară, ART 320 250x60x3,2 Z=20+2
Omas Pânză circulară cu dinți alternativi și geluitoare, pentru multilamă.
| Diametru pânză circulară (D) | 250 mm |
| Număr de dinți (Z) | 20 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 60 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
| Număr dinți geluitor (Z) | 2 buc |
Ultimele 1 buc pe stoc
241,10 RON + TVA
(291,73 RON)