Filtru produse
Omas Pânză circulară, ART 320 300x30x3,2 Z=24+4
Omas Pânză circulară cu dinți alternativi și geluitoare, pentru multilamă.
| Diametru pânză circulară (D) | 300 mm |
| Număr de dinți (Z) | 24 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
| Număr dinți geluitor (Z) | 4 buc |
Stoc
275,05 RON + TVA
(332,81 RON)
Omas Pânză circulară, ART 320 350x30x3,5 Z=28+4
Omas Pânză circulară cu dinți alternativi și geluitoare, pentru multilamă.
| Diametru pânză circulară (D) | 350 mm |
| Număr de dinți (Z) | 28 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.5 mm |
| Număr dinți geluitor (Z) | 4 buc |
Ultimele 2 buc pe stoc
353,15 RON + TVA
(427,31 RON)
Omas Pânză circulară, ART 320 350x60x3,5 Z=28+4
Omas Pânză circulară cu dinți alternativi și geluitoare, pentru multilamă.
| Diametru pânză circulară (D) | 350 mm |
| Număr de dinți (Z) | 28 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 60 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.5 mm |
| Număr dinți geluitor (Z) | 4 buc |
Ultimele 1 buc pe stoc
353,15 RON + TVA
(427,31 RON)
Omas Pânză circulară, ART 324 180x30x3,2 Z=20
Omas Pânză circulară universală.
| Diametru pânză circulară (D) | 180 mm |
| Număr de dinți (Z) | 20 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Stoc
142,60 RON + TVA
(172,55 RON)
Omas Pânză circulară, ART 324 250x30x3,2 Z=28
Omas Pânză circulară universală.
| Diametru pânză circulară (D) | 250 mm |
| Număr de dinți (Z) | 28 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Stoc
158,20 RON + TVA
(191,42 RON)
Omas Pânză circulară, ART 324 350x30x3,5 Z=44
Omas Pânză circulară universală.
| Diametru pânză circulară (D) | 350 mm |
| Număr de dinți (Z) | 44 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.5 mm |
Stoc
254,65 RON + TVA
(308,13 RON)
Omas Pânză circulară, ART 325 300x30x3,2 Z=48
Omas Pânză circulară universală.
| Diametru pânză circulară (D) | 300 mm |
| Număr de dinți (Z) | 48 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Stoc
302,20 RON + TVA
(365,66 RON)
Omas Pânză circulară, ART 326 180x30x3,2 Z=28
Omas Pânză fierăstrău circular universal.
| Diametru pânză circulară (D) | 180 mm |
| Număr de dinți (Z) | 28 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Stoc
156,20 RON + TVA
(189,00 RON)
Omas Pânză circulară, ART 326 200x30x3,2 Z=32
Omas Pânză fierăstrău circular universal.
| Diametru pânză circulară (D) | 200 mm |
| Număr de dinți (Z) | 32 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
138,90 RON + TVA
(168,07 RON)
Omas Pânză circulară, ART 326 225x30x3,2 Z=36
Omas Pânză fierăstrău circular universal.
| Diametru pânză circulară (D) | 225 mm |
| Număr de dinți (Z) | 36 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Stoc
190,15 RON + TVA
(230,08 RON)
Omas Pânză circulară, ART 326 250x30x3,2 Z=40
Omas Pânză fierăstrău circular universal.
| Diametru pânză circulară (D) | 250 mm |
| Număr de dinți (Z) | 40 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Stoc
162,05 RON + TVA
(196,08 RON)
Omas Pânză circulară, ART 326 300x30x3,2 Z=48
Omas Pânză fierăstrău circular universal.
| Diametru pânză circulară (D) | 300 mm |
| Număr de dinți (Z) | 48 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Stoc
212,25 RON + TVA
(256,82 RON)