Filtru produse
Omas Pânză circulară, ART 326 315x30x3,2 Z=48
Omas Pânză fierăstrău circular universal.
| Diametru pânză circulară (D) | 315 mm |
| Număr de dinți (Z) | 48 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
264,85 RON + TVA
(320,47 RON)
Omas Pânză circulară, ART 326 350x30x3,5 Z=56
Omas Pânză fierăstrău circular universal.
| Diametru pânză circulară (D) | 350 mm |
| Număr de dinți (Z) | 56 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.5 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
246,95 RON + TVA
(298,81 RON)
Omas Pânză circulară, ART 326 450x30x4,2 Z=72
Omas Pânză fierăstrău circular universal.
| Diametru pânză circulară (D) | 450 mm |
| Număr de dinți (Z) | 72 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 4.2 mm |
Stoc
509,35 RON + TVA
(616,31 RON)
Omas Pânză circulară, ART 328 180x30x3,2 Z=36
Omas Pânză fierăstrău circular universal.
| Diametru pânză circulară (D) | 180 mm |
| Număr de dinți (Z) | 36 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Stoc
173,20 RON + TVA
(209,57 RON)
Omas Pânză circulară, ART 328 200x30x3,2 Z=40
Omas Pânză fierăstrău circular universal.
| Diametru pânză circulară (D) | 200 mm |
| Număr de dinți (Z) | 40 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Stoc
183,35 RON + TVA
(221,85 RON)
Omas Pânză circulară, ART 328 250x30x3,2 Z=48
Omas Pânză fierăstrău circular universal.
| Diametru pânză circulară (D) | 250 mm |
| Număr de dinți (Z) | 48 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Ultimele 2 set pe stoc
185,20 RON + TVA
(224,09 RON)
Omas Pânză circulară, ART 328 300x30x3,2 Z=60
Omas Pânză fierăstrău circular universal.
| Diametru pânză circulară (D) | 300 mm |
| Număr de dinți (Z) | 60 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
231,50 RON + TVA
(280,12 RON)
Omas Pânză circulară, ART 339 350x30x3,5 Z=72
Omas Pânză circulară, pentru fierăstrău de formatizat panouri,
| Diametru pânză circulară (D) | 350 mm |
| Număr de dinți (Z) | 72 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.5 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
431,25 RON + TVA
(521,81 RON)
Omas Pânză circulară, ART 344 350x30x4,4 Z=56
Omas Pânză circulară pentru fierăstrău de formatizat panouri.
| Diametru pânză circulară (D) | 350 mm |
| Număr de dinți (Z) | 56 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 4,4 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
359,95 RON + TVA
(435,54 RON)
Omas Pânză de fierăstrău circular, ART 314 250x30x3,2 Z=20
OMAS Pânză fierăstrău circular pentru tăierea longitudinală a lemnului de esență moale și tare.
| Diametru pânză circulară (D) | 250 mm |
| Număr de dinți (Z) | 20 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
138,90 RON + TVA
(168,07 RON)
Omas Pânză de fierăstrău circular, ART 314 300x30x3,2 Z=24
OMAS Pânză fierăstrău circular pentru tăierea longitudinală a lemnului de esență moale și tare.
| Diametru pânză circulară (D) | 300 mm |
| Număr de dinți (Z) | 24 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
165,90 RON + TVA
(200,74 RON)
Omas Pânză de fierăstrău circular, ART 314 350x30x3,5 Z=28
OMAS Pânză fierăstrău circular pentru tăierea longitudinală a lemnului de esență moale și tare.
| Diametru pânză circulară (D) | 350 mm |
| Număr de dinți (Z) | 28 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.5 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
208,35 RON + TVA
(252,10 RON)