Filtru produse
Omas Pânză de fierăstrău circular, ART 314 450x30x4,2 Z=36
OMAS Pânză fierăstrău circular pentru tăierea longitudinală a lemnului de esență moale și tare.
| Diametru pânză circulară (D) | 450 mm |
| Număr de dinți (Z) | 36 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 4.2 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
332,75 RON + TVA
(402,63 RON)
OMAS Pânză fierăstrău circular universal
Pânză fierăstrău circular universal cu dinți alternativi.
| Diametru pânză circulară (D) | 110 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 mm |
| Număr de dinți (Z) | 24 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,2 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
142,60 RON + TVA
(172,55 RON)
OMAS Pânză fierăstrău circular universal
Pânză fierăstrău circular universal cu dinți alternativi.
| Diametru pânză circulară (D) | 180 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Număr de dinți (Z) | 44 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,2 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
186,75 RON + TVA
(225,97 RON)
OMAS Pânză fierăstrău circular universal
Pânză fierăstrău circular universal cu dinți alternativi.
| Diametru pânză circulară (D) | 300 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Număr de dinți (Z) | 72 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3,2 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
258,55 RON + TVA
(312,85 RON)
OMAS Pânză fierăstrău circular universal
Pânză fierăstrău circular universal cu dinți alternativi.
| Diametru pânză circulară (D) | 400 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Număr de dinți (Z) | 96 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 4 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
455,00 RON + TVA
(550,55 RON)
Omas Pânză fierăstrău circular, ART 316250x30x2,5 Z=20
Pânze de fierăstrău circular pentru tăiere longitudinală Omas pentru lemn moale și tare, pentru tăiere continuă cu o lățime de tăiere subțire.
| Diametru pânză circulară (D) | 250 mm |
| Număr de dinți (Z) | 20 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2.5 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
173,20 RON + TVA
(209,57 RON)
Omas Pânză fierăstrău circular, ART 332 250x30x3,2 Z=80
Omas Pânză fierăstrău circular universal.
| Diametru pânză circulară (D) | 250 mm |
| Număr de dinți (Z) | 80 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
266,25 RON + TVA
(322,16 RON)
Omas Pânză fierăstrău circular, ART 332 300x30x3,2 Z=96
Omas Pânză fierăstrău circular universal.
| Diametru pânză circulară (D) | 300 mm |
| Număr de dinți (Z) | 96 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Stoc
301,00 RON + TVA
(364,21 RON)
Omas Pânză fierăstrău circular, ART 332 400x30x4 Z=128
Omas Pânză fierăstrău circular universal.
| Diametru pânză circulară (D) | 400 mm |
| Număr de dinți (Z) | 128 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 4 mm |
Stoc
539,90 RON + TVA
(653,28 RON)
Omas Pânză fierăstrău circular, ART 333 250x30x3,2 Z=80
Omas Pânză fierăstrău circular universal.
| Diametru pânză circulară (D) | 250 mm |
| Număr de dinți (Z) | 80 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 3.2 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
273,95 RON + TVA
(331,48 RON)
Omas Pânză fierăstrău circular, ART 336 200x30x2,5 Z=48
Pânză de fierăstrău circular universal Omas cu lățime de tăiere subțire.
| Diametru pânză circulară (D) | 200 mm |
| Număr de dinți (Z) | 48 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,5 mm |
Stoc
200,35 RON + TVA
(242,42 RON)
Omas Pânză fierăstrău circular, ART 336 250x30x2,5 Z=60
Pânză de fierăstrău circular universal Omas cu lățime de tăiere subțire.
| Diametru pânză circulară (D) | 250 mm |
| Număr de dinți (Z) | 60 buc |
| Diametru alezaj (B/d) | 30 mm |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,5 mm |
Stoc
241,10 RON + TVA
(291,73 RON)