Filtru produse
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură 18x18x1,95
Plăcuță de pretăiere din carbură pentru freze uluc
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe amovibile cu patru muchii tăietoare |
| Lungime (L) | 18 mm |
| Lățime(H/W) | 18 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,95 mm |
| Număr muchie (Z) | 4buc |
Stoc
30,00 RON + TVA
(36,30 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură 11x12x1,5
Plăcuță amovibilă dreaptă din carbură
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe drepte |
| Lungime (L) | 11 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
22,40 RON + TVA
(27,10 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură 40x12x1,5
Plăcuță amovibilă dreaptă din carbură
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe drepte |
| Lungime (L) | 40 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
19,00 RON + TVA
(22,99 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură 60x12x1,5
Plăcuță amovibilă dreaptă din carbură
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe drepte |
| Lungime (L) | 60 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
24,70 RON + TVA
(29,89 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură K480-27-A7
Plăcuță din carbură pentru freza de tăblie OMAS K427-7
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe pentru tăblie |
Stoc
220,70 RON + TVA
(267,05 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură K480-27-K1
Plăcuță din carbură pentru freza de tăblie OMAS K427-3
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe pentru tăblie |
Stoc
88,30 RON + TVA
(106,84 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură 10x12x1,5
Plăcuță amovibilă dreaptă din carbură
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe drepte |
| Lungime (L) | 10 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
22,40 RON + TVA
(27,10 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură 14x14x1,2
Plăcuță de pretăiere din carbură
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe pretăietoare |
| Lungime (L) | 14 mm |
| Lățime(H/W) | 14 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,2 mm |
| Număr muchie (Z) | 4buc |
Stoc
9,25 RON + TVA
(11,19 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură 16x12x1,5 15°-os
Plăcuță din carbură formă de paralelogramă
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe înclinate spre dreapta |
| Lungime (L) | 16 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
32,25 RON + TVA
(39,02 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură 16x12x1,5 15°-os
Plăcuță din carbură formă de paralelogramă
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe înclinate spre stânga |
| Lungime (L) | 16 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
32,25 RON + TVA
(39,02 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură 18,5x12x1,5 6°-os
Plăcuță din carbură formă de paralelogramă
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe înclinate spre dreapta |
| Lungime (L) | 18,5 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
32,25 RON + TVA
(39,02 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură 18,5x12x1,5 6°-os
Plăcuță din carbură formă de paralelogramă
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe înclinate spre stânga |
| Lungime (L) | 18,5 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
32,25 RON + TVA
(39,02 RON)