Filtru produse
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură 25,8x12x1,5 15°
Plăcuță din carbură formă de paralelogramă
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe înclinate spre dreapta |
| Lungime (L) | 25,8 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
32,25 RON + TVA
(39,02 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură 25,8x12x1,5 15°-os
Plăcuță din carbură formă de paralelogramă
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe înclinate spre stânga |
| Lungime (L) | 25,8 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
32,25 RON + TVA
(39,02 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură 26,8x12x1,5 12°-grade
Plăcuță din carbură formă de paralelogramă
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe înclinate spre stânga |
| Lungime (L) | 26,8 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
32,25 RON + TVA
(39,02 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură 26,8x12x1,5 12°-os
Plăcuță din carbură formă de paralelogramă
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe înclinate spre dreapta |
| Lungime (L) | 26,8 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
32,25 RON + TVA
(39,02 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură 7,5x12x1,5 15°-os
Plăcuță din carbură formă de paralelogramă
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe înclinate spre dreapta |
| Lungime (L) | 7,5 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
32,25 RON + TVA
(39,02 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură K480-27-K2
Plăcuță din carbură pentru freza de tăblie OMAS K427-4
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe pentru tăblie |
Stoc
88,30 RON + TVA
(106,84 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură K480-27-M1
Plăcuță din carbură pentru freza de tăblie OMAS K427-3
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe pentru tăblie |
Stoc
50,95 RON + TVA
(61,65 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură K480-27-M2
Plăcuță din carbură pentru freza de tăblie OMAS K427-4
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe pentru tăblie |
Stoc
50,95 RON + TVA
(61,65 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură K480-27-P1
Plăcuță din carbură pentru freza de tăblie OMAS K427-5
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe pentru tăblie |
Ultimele 2 buc pe stoc
134,15 RON + TVA
(162,32 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură K480-27-P2
Plăcuță din carbură pentru freza de tăblie OMAS K427-6
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe pentru tăblie |
Ultimele 2 buc pe stoc
134,15 RON + TVA
(162,32 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură K480-27-Q1
Plăcuță din carbură pentru freza de tăblie OMAS K427-5
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe pentru tăblie |
Ultimele 2 buc pe stoc
134,15 RON + TVA
(162,32 RON)
OMAS Plăcuță amovibilă din carbură K480-27-R1
Plăcuță din carbură pentru freza de tăblie OMAS K427-5
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe pentru tăblie |
Ultimele 2 buc pe stoc
134,15 RON + TVA
(162,32 RON)