Filtru produse
Omas, Burghiu pentru gaură infundată ART 558 D= 9 S= 10 x 20 Stânga (LH)
Omas burghiu pentru mașina de găurit multiplu
| Diametru sculă (D) | 9 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru de prindere (S) | 10 x 20 mm |
Stoc
62,80 RON + TVA
(75,99 RON)
Omas, Burghiu integral CMS ART 559 D= 3 S= 10x27 - 43 Dreapta (RH)
Omas burghiu pentru mașina de găurit multiplu
| Diametru sculă (D) | 3 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
| Diametru de prindere (S) | 10 x 43 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
71,30 RON + TVA
(86,27 RON)
Omas, Burghiu integral CMS ART 559 D= 3 S= 10x27 - 43 Stânga (LH)
Omas burghiu pentru mașina de găurit multiplu
| Diametru sculă (D) | 3 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru de prindere (S) | 10 x 43 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
71,30 RON + TVA
(86,27 RON)
Omas, Burghiu integral CMS ART 559 D= 4 S= 10x27 - 43 Dreapta (RH)
Omas burghiu pentru mașina de găurit multiplu
| Diametru sculă (D) | 4 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
| Diametru de prindere (S) | 10 x 29 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
74,70 RON + TVA
(90,39 RON)
Omas, Burghiu integral CMS ART 559 D= 4 S= 10x27 - 43 Dreapta (RH)
Omas burghiu pentru mașina de găurit multiplu
| Diametru sculă (D) | 4 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
| Diametru de prindere (S) | 10 x 34 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
78,10 RON + TVA
(94,50 RON)
Omas, Burghiu integral CMS ART 559 D= 4 S= 10x27 - 43 Stânga (LH)
Omas burghiu pentru mașina de găurit multiplu
| Diametru sculă (D) | 4 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru de prindere (S) | 10 x 29 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
74,70 RON + TVA
(90,39 RON)
Omas, Burghiu integral CMS ART 559 D= 4 S= 10x27 - 43 Stânga (LH)
Omas burghiu pentru mașina de găurit multiplu
| Diametru sculă (D) | 4 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru de prindere (S) | 10 x 34 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
78,10 RON + TVA
(94,50 RON)
Omas, Burghiu integral CMS ART 559 D= 5 S= 10x27 - 43 Dreapta (RH)
Omas burghiu pentru mașina de găurit multiplu
| Diametru sculă (D) | 5 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
| Diametru de prindere (S) | 10 x 27 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
79,80 RON + TVA
(96,56 RON)
Omas, Burghiu integral CMS ART 559 D= 5 S= 10x27 - 43 Stânga (LH)
Omas burghiu pentru mașina de găurit multiplu
| Diametru sculă (D) | 5 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru de prindere (S) | 10 x 27 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
79,80 RON + TVA
(96,56 RON)
Omas, Burghiu pentru gaură străpunsă ART 560 D= 10 S= 10 x 26 Dreapta (RH)
Omas burghiu pentru mașina de găurit multiplu
| Diametru sculă (D) | 10 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
| Diametru de prindere (S) | 10 x 26 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
76,40 RON + TVA
(92,44 RON)
Omas, Burghiu pentru gaură străpunsă ART 560 D= 10 S= 10 x 26 Stânga (LH)
Omas burghiu pentru mașina de găurit multiplu
| Diametru sculă (D) | 10 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru de prindere (S) | 10 x 26 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
76,40 RON + TVA
(92,44 RON)
Omas, Burghiu pentru gaură străpunsă ART 560 D= 5 S= 10 x 26 Dreapta (RH)
Omas burghiu pentru mașina de găurit multiplu
| Diametru sculă (D) | 5 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
| Diametru de prindere (S) | 10 x 26 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
62,80 RON + TVA
(75,99 RON)