Filtru produse
Omas, Burghiu pentru gaură străpunsă ART 560 D= 5 S= 10 x 26 Stânga (LH)
Omas burghiu pentru mașina de găurit multiplu
| Diametru sculă (D) | 5 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru de prindere (S) | 10 x 26 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
62,80 RON + TVA
(75,99 RON)
Omas, Burghiu pentru gaură străpunsă ART 560 D= 5 S= 10 x 26 Stânga (LH)
Omas burghiu pentru mașina de găurit multiplu
| Diametru sculă (D) | 5 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru de prindere (S) | 10 x 26 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
64,50 RON + TVA
(78,05 RON)
Omas, Burghiu pentru gaură străpunsă ART 560 D= 6 S= 10 x 26 Dreapta (RH)
Omas burghiu pentru mașina de găurit multiplu
| Diametru sculă (D) | 6 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
| Diametru de prindere (S) | 10 x 26 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
69,60 RON + TVA
(84,22 RON)
Omas, Burghiu pentru gaură străpunsă ART 560 D= 6 S= 10 x 26 Stânga (LH)
Omas burghiu pentru mașina de găurit multiplu
| Diametru sculă (D) | 6 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru de prindere (S) | 10 x 26 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
69,60 RON + TVA
(84,22 RON)
Omas, Burghiu pentru gaură străpunsă ART 560 D= 8 S= 10 x 26 Dreapta (RH)
Omas burghiu pentru mașina de găurit multiplu
| Diametru sculă (D) | 8 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
| Diametru de prindere (S) | 10 x 26 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
71,30 RON + TVA
(86,27 RON)
Omas, Burghiu pentru gaură străpunsă ART 560 D= 8 S= 10 x 26 Stânga (LH)
Omas burghiu pentru mașina de găurit multiplu
| Diametru sculă (D) | 8 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru de prindere (S) | 10 x 26 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
71,30 RON + TVA
(86,27 RON)
Omas, Burghiu pentru gaură străpunsă integral CMS ART 561 D= 4 S= 10 x 20 Dreapta (RH)
Omas burghiu pentru mașina de găurit multiplu
| Diametru sculă (D) | 4 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
| Diametru de prindere (S) | 10x20 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
81,50 RON + TVA
(98,62 RON)
Omas, Zencuitor ART 562 D= 16 d= 5 Dreapta (RH)
Omas zecuitor
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
| Diametru sculă (d) | 5 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
115,45 RON + TVA
(139,69 RON)
Omas, Zencuitor ART 562 D= 16 d= 6 Stânga (LH)
Omas zecuitor
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru sculă (d) | 6 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
115,45 RON + TVA
(139,69 RON)
Omas, Zencuitor ART 562 D= 16 d= 7 Stânga (LH)
Omas zecuitor
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru sculă (d) | 7 mm |
Stoc
115,45 RON + TVA
(139,69 RON)
Omas, Zencuitor ART 562 D= 16 d= 5 Stânga (LH)
Omas zecuitor
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru sculă (d) | 5 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
115,45 RON + TVA
(139,69 RON)
Omas, Zencuitor ART 562 D= 18 d= 8 Dreapta (RH)
Omas zecuitor
| Diametru sculă (D) | 18 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
| Diametru sculă (d) | 8 mm |
Stoc
115,45 RON + TVA
(139,69 RON)