Filtru produse
Omas, Zencuitor ART 562 D= 16 d= 5 Stânga (LH)
Omas zecuitor
| Diametru sculă (D) | 16 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru sculă (d) | 5 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
115,45 RON + TVA
(139,69 RON)
Omas, Zencuitor ART 562 D= 18 d= 8 Dreapta (RH)
Omas zecuitor
| Diametru sculă (D) | 18 mm |
| Sens de rotație | Dreapta (RH) |
| Diametru sculă (d) | 8 mm |
Stoc
115,45 RON + TVA
(139,69 RON)
Omas, Zencuitor ART 562 D= 18 d= 8 Stânga (LH)
Omas zecuitor
| Diametru sculă (D) | 18 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru sculă (d) | 8 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
115,45 RON + TVA
(139,69 RON)
Omas, Zencuitor ART 562 D= 20 d= 10 Stânga (LH)
Omas zecuitor
| Diametru sculă (D) | 20 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru sculă (d) | 10 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
115,45 RON + TVA
(139,69 RON)
Omas, Zencuitor ART 562 D= 20 d= 12 Stânga (LH)
Omas zecuitor
| Diametru sculă (D) | 20 mm |
| Sens de rotație | Stânga (LH) |
| Diametru sculă (d) | 12 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
115,45 RON + TVA
(139,69 RON)
P+ MB700 Cărucior transport
Un taburet rulant pe roți reglabile, care facilitează deplasarea utilajelor.Un sistem de frânare asigură fixarea scaunului mașinii pentru lucrul în siguranță.
Stoc Producător
P+ Consolă superioară pentru fierăstrău de formatizat
P+ Suport superior pentru fierăstrău PS315
Stoc Producător
P+ DCA-4 clemă de fixare pentru sac textil 500 mm
Clemă de fixare P+ DCA-4 pentru sac textil pentru exhaustor de așchii 2 CP/3 CP
Stoc Producător
30,00 RON + TVA
(36,30 RON)
P+ DCA-640 sac de colectare praf
Sac de colectare praf P+pentru exhaustorul mobil DCA-640 mm
Stoc Producător