Filtru produse
P+ MM3156VF-WB Perie cu sârmă pentru mașină MM3156VF
MM3156VF-WB perie de sârmă
Creează un efect „antic” pe suprafețele lemnoase noi sau granulate. Poate fi folosit si pe metale pentru efecte speciale sau slefuire generala.
Stoc Producător
P+ Modul Laser pentru mașini de frezat-gravat Mini CNC
P+ Modul Laser pentru mașini de frezat-gravat Mini CNC
Stoc Producător
P+ MXB 3515 Mașina de îmbinat pe lungime cu unitate de lipire
MXB 3515 Mașina de frezat pe lungime cu unitate de lipire
Stoc Producător
P+ Pânză circulară pentru nut, accesoriu pentru Robland BM3000 CNC
Pânză de fierăstrău circular pentru nut, pentru BM3000 D90X3,5X20 Z24
| Diametru (D) | 90 mm |
| Rază / teșire | " |
| Diametru alezaj (B) | 20 mm |
| Lățime uluc | 3.5 mm |
| Număr de plăcuțe Z | 24 buc |
Stoc Producător
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 12x12x1,5
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe pretăietoare |
| Lungime (L) | 12 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 4buc |
Stoc
7,36 RON + TVA
(8,90 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 14x14x1,2
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe pretăietoare |
| Lungime (L) | 14 mm |
| Lățime(H/W) | 14 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,2 mm |
| Număr muchie (Z) | 4buc |
Stoc
9,75 RON + TVA
(11,80 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 14x14x2
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe pretăietoare |
| Lungime (L) | 14 mm |
| Lățime(H/W) | 14 mm |
| Grosime (K/T/P) | 2 mm |
| Număr muchie (Z) | 4buc |
Stoc
7,93 RON + TVA
(9,60 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 15x15x2,5
Acesta având un grad foarte ridicat de microparticule care are ca rezultat o creștere cu 50% a duratei de viață a sculei în comparație cu K-MG06. Permite procese de producție mai lungi în MDF sau HDF.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe pretăietoare |
| Lungime (L) | 15 mm |
| Lățime(H/W) | 15 mm |
| Grosime (K/T/P) | 2,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 4buc |
Stoc Producător
20,33 RON + TVA
(24,60 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 15x15x2,5
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe pretăietoare |
| Lungime (L) | 15 mm |
| Lățime(H/W) | 15 mm |
| Grosime (K/T/P) | 2,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 4buc |
Stoc Producător
17,03 RON + TVA
(20,61 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 15x15x2,5
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe pretăietoare |
| Lungime (L) | 15 mm |
| Lățime(H/W) | 15 mm |
| Grosime (K/T/P) | 2,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 4buc |
Stoc
25,45 RON + TVA
(30,80 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 15x15x2,5
Plăcuță din carbură cu laturile curbate (R=150 mm) cu colțurile rotunjite (R=0,5) pentru arbore elicodale de rindeluire
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe pretăietoare |
| Lungime (L) | 15 mm |
| Lățime(H/W) | 15 mm |
| Grosime (K/T/P) | 2,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 4buc |
Stoc Producător
18,02 RON + TVA
(21,80 RON)