Filtru produse
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 20x12x1,5
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe drepte |
| Lungime (L) | 20 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
10,99 RON + TVA
(13,30 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 20x4,1x1,1
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe cu canal de centrare |
| Lungime (L) | 20 mm |
| Lățime(H/W) | 4,1 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,1 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
15,54 RON + TVA
(18,80 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 24,7x12x1,5
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuță dreaptă cu teșitor de muchii |
| Lungime (L) | 24,7 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc Producător
24,38 RON + TVA
(29,50 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 28,3x12x1,5
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe înclinate spre stânga |
| Lungime (L) | 28,3 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 4buc |
Stoc
35,21 RON + TVA
(42,60 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 29,5x12x1,5
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe drepte |
| Lungime (L) | 29,5 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 4buc |
Stoc
19,59 RON + TVA
(23,70 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 29,5x9x1,5
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe drepte |
| Lungime (L) | 29,5 mm |
| Lățime(H/W) | 9 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 4buc |
Stoc Producător
20,25 RON + TVA
(24,50 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 30x12x1,5
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe drepte |
| Lungime (L) | 30 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
14,71 RON + TVA
(17,80 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 30x12x1,5
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuță dreaptă cu teșitor de muchii |
| Lungime (L) | 30 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
28,43 RON + TVA
(34,40 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 30x5,5x1,1
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe cu canal de centrare |
| Lungime (L) | 30 mm |
| Lățime(H/W) | 5,5 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,1 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
17,77 RON + TVA
(21,50 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 39,5x12x1,5
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe drepte |
| Lungime (L) | 39,5 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 4buc |
Stoc Producător
29,92 RON + TVA
(36,20 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 48,3x12x1,5
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe înclinate spre stânga |
| Lungime (L) | 48,3 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 4buc |
Stoc
40,33 RON + TVA
(48,80 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 49,5x12x1,5
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe drepte |
| Lungime (L) | 49,5 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 4buc |
Stoc
25,62 RON + TVA
(31,00 RON)