Filtru produse
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 49,5x9x1,5
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe drepte |
| Lungime (L) | 49,5 mm |
| Lățime(H/W) | 9 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 4buc |
Ultimele 2 buc pe stoc
29,42 RON + TVA
(35,60 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 50x12x1,5
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe drepte |
| Lungime (L) | 50 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
21,82 RON + TVA
(26,40 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 50x5,5x1,1
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe cu canal de centrare |
| Lungime (L) | 50 mm |
| Lățime(H/W) | 5,5 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,1 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
21,16 RON + TVA
(25,60 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 50x9x1,5
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe drepte |
| Lungime (L) | 50 mm |
| Lățime(H/W) | 9 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 4buc |
Stoc Producător
41,07 RON + TVA
(49,70 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 60x12x1,5
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe drepte |
| Lungime (L) | 60 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
28,43 RON + TVA
(34,40 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 7,5x12x1,5
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe drepte |
| Lungime (L) | 7,5 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc
7,36 RON + TVA
(8,90 RON)
P+ Plăcuță amovibilă din carbură 7,65x12x1,5
Aceasta este cea mai utilizată plăcuță pentru cuțite și profile amovibile . Recomandat pentru lemn esență moale și tare, PAL, MDF, HDF și plastic.
| Tip cuțit / plăcuță | Plăcuțe drepte |
| Lungime (L) | 7,65 mm |
| Lățime(H/W) | 12 mm |
| Grosime (K/T/P) | 1,5 mm |
| Număr muchie (Z) | 2buc |
Stoc Producător
14,55 RON + TVA
(17,60 RON)
P+ Pretăietor cu lățime de tăiere reglabilă pentru Robland LEADER
Pre-tăietor P+ cu latime de taiere reglabila, poate fi folosit pentru sistemul de reglare rapida Robland "LEADER", ceea ce face setarea unitatii de pre-taiere mult mai usoara in comparatie cu sistemele conventionale.
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Cu reglare rapidă Leader |
| Diametru pânză circulară (D) | 120 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 mm |
| Număr de dinți (Z) | 12+12 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Stoc Producător
P+ Riglă unghiulară
P+ Riglă unghiulară pentru fierăstraie circulare și rindele TS315 și PS315
Ultimele 2 buc pe stoc
295,00 RON + TVA
(356,95 RON)
P+ S.C.M. 420 H7 Fierăstrău automat de retezat
Fierăstrău circular potrivit pentru tăierea dreaptă sau înclinată a materialelor din PVC și aluminiu.
| Lățime maximă de tăiere | 300 mm |
| Înălțime maximă de tăiere | 145 mm |
| Motor | 2,2 kW |
| Dimensiune pânză circulară | 420 x 30-32 x 3,4 mm |
Stoc Producător