Filtru produse
Presă cu membrană în vid Nabuurs VP-S-2514, 256x144 cm
Presă cu membrană în vid Nabuurs VP-S-2514, 256x144 cm
Stoc Producător
Reignmac RMS 300 multilama
Mașina de tăiat din seria RMS300 este concepută în principal pentru tăierea longitudinală, prin spintecare, a plăcilor, cherestelei și grinzilor.
| Lățime maximă de tăiere | 300 mm |
| Înălțime maximă de tăiere | 85 mm |
| Motor principal | 37 kW |
| Număr arbore | 1 buc |
Stoc Producător
Riglă de ghidare Virutex UCP90
Rigla de ghidare UCP90 permite tăierea ghidată cu stabilitate și precizie deplină.
Stoc Producător
816,16 RON + TVA
(987,55 RON)
Robland BM21PRO Mașină de găurit multiplu
Robland a dezvoltat mașina de găurit multiplu din seria BM21 pentru companiile de prelucrare a lemnului care pun un accent puternic pe găurirea precisă, dar trebuie să mențină fiabilitatea și eficiența în producția de serie mică și medie.
| Număr mandrine | 21 buc |
| Distanța între mandrine | 32 mm |
| Distanța intre mandrine (primul-ultimul) | 640 mm |
| Adâncime maximă de găurire | 70 |
| Sistem de reglaj al adâncimii de găurire | disc rotativ |
| Configurare unitate gaurire | mandrină rapidă |
Stoc Producător