Filtru produse
Robland KD410 Mașină de rindeluit la grosime 4,85 kW
Fabrica Robland a creat KD410 din familia de produse de mașini combinate NX pentru a produce o mașină de rindeluit cu o grosime de 410 mm.
| Lățimea maximă a piesei de prelucrat | 410 mm |
| Grosimea maximă a piesei de prelucrat | 230 mm |
| Adâncimea maximă de aschiere | 4 mm |
| Motor | 4,85 kW |
Robland KS410 Mașină de îndreptat
Fabrica Robland a dezvoltat KS410 din gama de mașini combinate NX pentru a produce o mașină de îndreptat separată cu o lățime de prelucrare de 410 mm.
| Adâncimea maximă de aschiere | 4 mm |
| Lățimea mesei de îndreptat | 410 mm |
| Lungimea mesei de îndreptat | 1800 mm |
| Motor | 4,4 kW |
Robland LEADER Incizor cu reglare rapidă.
| Configurarea unei pânze de fierăstrău pretăietor | Cu reglare rapidă Leader |
| Diametru pânză circulară (D) | 120 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 20 mm |
| Număr de dinți (Z) | 12+12 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Robland Masă de sprijin pentru masă mobilă .
Robland Riglă unghiulară
Robland este o riglă unghiulară cu două fețe cu valori ale funcției unghiului și o scară de compensare a lungimii. Cu o singură setare, părțile pieselor ce urmează a fii tăiate pot fi ajustate la unghiul dorit. De asemenea, puteți utiliza rigla pentru a economisi timpul cu calcularea, configurarea unghiurilor și reduceți timpul de probă. Este deosebit de avantajos pentru cei implicați în producția la comandă.
Robland Riglă unghiulară cu clemă excentrică de fixare a piesei de prelucrat.
Șablon de înbinare cu dinți drepți CMT 8 mm pentru CMT300
Șablon pentru cep ascuns tip coadă de rândunică CMT 6,3 mm pentru CMT300
Sac de colectare nylon LD-PE 600x1300
| Diametru (D) | 500 mm |
| Lungime (L) | 1300 mm |