Filtru produse
Sac de colectare nylon LD-PE 600x1250
Sac de colectare nylon, diametru 630 mm. H=1250 mm
| Diametru (D) | 637 mm |
| Lungime (L) | 1200 mm |
Stoc
4,50 RON + TVA
(5,45 RON)
Sac de colectare nylon LD-PE600X900
Sac de colectare nylon, diametru 500 mm. H=900 mm.
| Diametru (D) | 500 mm |
| Lungime (L) | 900 mm |
Stoc
2,50 RON + TVA
(3,03 RON)
Set de pânze de ferăstrău industrial CMT din 16 piese pentru toate materialele
Setul unic include cele mai populare 10 pânze de ferăstrău pentru diferite nevoi de tăiere. Pentru lemn, metale, gips-carton și materiale extra dure.
| Ambalare | 16 buc/pachet |
Stoc
95,20 RON + TVA
(115,19 RON)
Virutex conector demontabil tip V1230 100 buc.
100 conector demontabil V1230
Stoc Producător
306,97 RON + TVA
(371,43 RON)
Virutex Cuțite de rindea 3x82mm 3 mm (set de 2buc)
2 buc cuțite reversibile Virutex 3mm HSS pentru GR120P și CE120P
| Tip cuțit / plăcuță | Cuțit de rindeluit Virutex |
Ultimele 2 buc pe stoc
121,59 RON + TVA
(147,13 RON)
Virutex Disc de frezat pentru eliminare pungi de rășină
Disc de frezat pentru eliminare pungi de rășină
| Diametru pânză circulară (D) | 100 mm |
| Diametru alezaj (B/d) | 22 mm |
| Număr de dinți (Z) | 4 buc |
| Grosimea dinților pânzei de fierăstrău (K/B) | 8 mm |
Stoc Producător
999,00 RON + TVA
(1.208,79 RON)
Virutex Dispozitiv auxiliar pentru balamale ascunse (diametrul capului de frezare ) d.20
Stoc Producător
389,12 RON + TVA
(470,83 RON)
Virutex Inel de copiere de 19 mm pentru șablonul PL11
Inel de copiere pentru șablonul PL11
D1 = 19 mm
D2 = 60 mm
Stoc Producător
47,19 RON + TVA
(57,10 RON)