Filtru produse
Virutex ABB400
Masina de cepuit dublu Virutex ABB400, cu 2 baterii 20V 4Ah, încărcător și cutie de transport
| Configurare | Mașină de găurit dublu pentru cep |
| Adâncime de găurire | 0 - 40 mm |
| Distanța dintre axe | 32 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
3.510,00 RON + TVA
(4.247,10 RON)
Virutex AC95R accesoriu pentru tăierea grinzilor transversale
Stoc Producător
2.601,66 RON + TVA
(3.148,00 RON)
Virutex AF11 Mașină de șlefuit trifazic
Mașină de șlefuit trifazic
| Configurare | Șlefuitor cu bandă |
| Putere motor | 900 W |
| Dimensiunea benzii abrazive | 690 x 100 mm |
| Suprafața de șlefuire | 175 x 100 mm |
| Viteza benzii abrazive | 327 m/perc |
Stoc Producător
2.685,11 RON + TVA
(3.248,98 RON)
Virutex AG52F Set mașină manuală de aplicat folie autoadezivată (conține: AG98F+AU93+RC21E)
Setul AG52F conține mașina de aplicat folie AG98F dispozitivul de tuns pe lungime AU93 si dispozitivul de tăiat la capăt RC21E
| Configurare | Set de căntuit |
| Putere motor | 1500 W |
| Lățimea maximă (cant 1 mm ) | 50 mm |
| I. Temperatură | 300 °C |
Stoc Producător
1.493,43 RON + TVA
(1.807,05 RON)