Filtru produse
Virutex AG98E mașină manuală de aplicat folie pentru uși fălțuite
Design special cu termosuflantă pentru aplicarea foliei ,PVC ,melaminei preadezivate
| Configurare | Mașină de căntuit falț ușă |
| Putere motor | 1500 W |
| Lățimea maximă a falțului | 40,5 mm |
| I. Temperatură | 300 °C |
Stoc Producător
1.436,30 RON + TVA
(1.737,93 RON)
Virutex AG98F mașină manuală de aplicat folie preadezivată pentru suprfețe drepte sau curbe
Design special cu termosuflantă pentru aplicarea foliei ,PVC ,melaminei preadezivate
| Configurare | Mașină de căntuit pentru cant de 1 mm grosime |
| Putere motor | 1500 W |
| Lățimea maximă (cant 1 mm ) | 50 mm |
| I. Temperatură | 300 °C |
Stoc Producător
1.337,27 RON + TVA
(1.618,10 RON)
Virutex AG98R mașină manuală de aplicat folie cant
Aplică pe cantul piesei ABS, furnir ,folie preadezivată
| Configurare | Mașină de căntuit pentru cant de 3 mm grosime |
| Putere motor | 1500 W |
| Lățime maximă (cant 3 mm ) | 25 mm |
| I. Temperatură | 300 °C |
Ultimele 1 buc pe stoc
1.659,70 RON + TVA
(2.008,23 RON)
Virutex AK97 unitate de tundere (pentru PEB250 TA)
Virutex AK97 unitate de tundere pentru PEB250TA
Stoc Producător
3.811,25 RON + TVA
(4.611,61 RON)
Virutex AS93 Mașină de frezat muchii
Mașină de frezat muchii de înaltă productivitate.
| Configurare | Mașină de frezat muchii |
| Putere motor | 1100 W |
| Dimensiune pensetă | 6 mm |
Stoc Producător
1.488,24 RON + TVA
(1.800,76 RON)
Virutex ASU317S Dispozitiv de fixare ce ventuze
Ultimele 2 buc pe stoc
931,93 RON + TVA
(1.127,64 RON)
Virutex ATB40 Mașină de înșurubat
Mașină de înșurubat cu acumulator compactă, practică și ușoară
| Configurare | Mașină de găurit cu acumulator |
| Acumulator Li-Ion | 1,5 Ah |
| Cuplu | 24/14 Nm |
| Diametrul maxim a burghiului | 0,8 - 10 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
561,95 RON + TVA
(679,96 RON)
Virutex ATB80P Mașină de găurit / înșurubat / percuție
Mașină de înșurubat cu acumulator compactă, practică și ușoară
| Configurare | Mașină de găurit/înșurubat cu percuție |
| Acumulator Li-Ion | 4 / 2 Ah |
| Cuplu | 45/55 Nm |
| Diametrul maxim a burghiului | 1,5 - 13 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
1.860,00 RON + TVA
(2.250,60 RON)
Virutex ATUN317 dispozitiv elastic de prindere cu vacuum
Stoc Producător
1.404,96 RON + TVA
(1.700,00 RON)
Virutex AU93 dispozitiv de tuns pe lungime
Virutex AU93 dispozitiv de tuns pe lungime
Stoc
54,30 RON + TVA
(65,71 RON)