Filtru produse
Virutex Cap de frezare D29 pentru FC116U
Cap de frezare D29 pentru FC116U
Stoc Producător
123,96 RON + TVA
(150,00 RON)
Virutex Cap de frezare D30 pentru FC116U
Cap de frezare D30 pentru FC116U
Stoc Producător
123,96 RON + TVA
(150,00 RON)
Virutex Cap de frezare pentru locaș garnitură de etanșare, D 55x3,5HM
Stoc Producător
129,07 RON + TVA
(156,17 RON)
Virutex Cap de frezare pentru locaș garnitură, D 38x3,5HM
Ultimele 1 buc pe stoc
230,97 RON + TVA
(279,48 RON)
Virutex Cap de frezat pentru locaș garnitură de etanșare, D 38x3,5HM
Stoc Producător
362,41 RON + TVA
(438,52 RON)
Virutex Capete de frezare Set de D18, 21, 23, 25 și 30mm
Stoc Producător
528,12 RON + TVA
(639,03 RON)
Virutex CE120P mașină de rindeluit manuală
Mașină de rindeluit cu design ergonomic pentru lucru profesional.
| Configurare | Mașină de rindeluit |
| Putere motor | 750 W |
| Lățimea de rindeluire | 82 mm |
| Adâncimea de rindeluire | 0 - 4 mm |
| Adâncimea maximă a falțului | 25 mm |
Stoc Producător
1.769,21 RON + TVA
(2.140,74 RON)
Virutex CE123N mașină de șlefuit suprafețe curbe
Mașină de șlefuit suprafețe curbe
| Configurare | Mașină de rindeluit cu tambur de șlefuire |
| Putere motor | 700 W |
Stoc Producător
1.998,80 RON + TVA
(2.418,55 RON)
Virutex CE223X mașină de rindeluit / șlefuit DUO
Mașină de rindeluit / șlefuit DUO
| Configurare | Mașină de rindeluit cu tambur de șlefuire |
| Putere motor | 700 W |
| Lățimea de rindeluire | 80 mm |
| Adâncimea de rindeluire | 0 - 3 mm |
Stoc Producător
2.424,99 RON + TVA
(2.934,24 RON)
Virutex CE23N mașină de șlefuit
Mașină de șlefuit cu o gama larga de aplicatii
| Configurare | Mașină de rindeluit cu tambur de șlefuire |
| Putere motor | 700 W |
Stoc Producător
1.852,66 RON + TVA
(2.241,72 RON)
Virutex CE24E mașină manuală de rindeluit
Rindea manuală rezistentă pentru lucru de înaltă calitate.
| Configurare | Mașină de rindeluit |
| Putere motor | 1200 W |
| Lățimea de rindeluire | 80 mm |
| Adâncimea de rindeluire | 0 - 3 mm |
| Adâncimea maximă a falțului | 22 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
2.112,59 RON + TVA
(2.556,23 RON)
Virutex CE35E mașină de rindeluit manuală
Rindea manuală de înaltă performanță concepută pentru utilizare intensă
| Configurare | Mașină de rindeluit |
| Putere motor | 700 W |
| Lățimea de rindeluire | 80 mm |
| Adâncimea de rindeluire | 0 - 3 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
1.196,78 RON + TVA
(1.448,11 RON)