Filtru produse
Virutex CE53S mașină de rindeluit la nivel
Rindeau manual la nivel pentru lucrări speciale de frezare a muchiei
| Configurare | Mașină de rindeluit |
| Putere motor | 1300 W |
| Lățimea de rindeluire | 55 mm |
| Adâncimea de rindeluire | 0 - 5 mm |
Stoc Producător
2.112,59 RON + TVA
(2.556,23 RON)
Virutex CE89E mașină de rindeluit muchii
Mașină de rindeluit manuală profesională pentru teșit muchii.
| Configurare | Mașină de rindeluit |
| Putere motor | 700 W |
| Adâncimea de rindeluire | 0 - 12,5 mm |
Stoc Producător
1.691,13 RON + TVA
(2.046,26 RON)
Virutex CE96H mașină de rindeluit suprafețe curbe
Rindea profesională pentru suprafețe convexe sau concave.
| Configurare | Mașină de rindeluit cu talpă pentru suprafețe curbe |
| Putere motor | 700 W |
| Lățimea de rindeluire | 80 mm |
| Adâncimea de rindeluire | 0 - 3 mm |
Stoc Producător
1.815,94 RON + TVA
(2.197,29 RON)
Virutex cheie balama
Ideal pentru îndoirea balamalelor ușilor metalice.
Stoc Producător
240,82 RON + TVA
(291,39 RON)
Virutex clemă de fixare
Clemă multifuncțională pentru o singură mână, cu bac de prindere de fibră de sticlă.
Ultimele 2 buc pe stoc
153,50 RON + TVA
(185,73 RON)
Virutex conector demontabil 100 buc V0930
100 buc conector demontabil V0930
Stoc Producător
271,52 RON + TVA
(328,54 RON)
Virutex conector demontabil tip 1240 100 buc
100 conectori demontabil pentru mașina de frezat 12x40 AB181
Ultimele 1 100 buc pe stoc
336,96 RON + TVA
(407,72 RON)
Virutex conector demontabil tip 1240 300 buc.
300 de conector demontabil pentru mașina de frezat 12x40 AB181
Stoc Producător
954,52 RON + TVA
(1.154,97 RON)
Virutex conector demontabil tip V0930 1000 buc
conector demontabil tip V0930 1000 buc
Stoc Producător
2.432,31 RON + TVA
(2.943,10 RON)
Virutex conector demontabil tip V0930 300 buc.
conector demontabil tip V0930 300 buc.
Stoc Producător
757,93 RON + TVA
(917,10 RON)
Virutex conector demontabil tip V1230 300 buc.
conector demontabil tip V1230 300 buc.
Stoc Producător
913,61 RON + TVA
(1.105,47 RON)