Filtru produse
Virutex Cuțit de rindea pentru CE53S
Cuțit de rindea pentru CE53S
| Tip cuțit / plăcuță | Cuțit de rindeluit Virutex |
Stoc Producător
48,86 RON + TVA
(59,12 RON)
Virutex cutit rezerva RC221
Virutex cutit rezerva RC221
Ultimele 2 buc pe stoc
53,60 RON + TVA
(64,85 RON)
Virutex Cuțite de rindea 80mm (set de 2buc)
Set cuțit rindea de 80mm (2buc ) pentru CE24E, CE35E, CE89E és CE96H
| Tip cuțit / plăcuță | Cuțit de rindeluit Virutex |
Stoc Producător
45,03 RON + TVA
(54,48 RON)
Virutex Cuțite de rindea profil rustic HSS 3 mm (set de 2 buc)
Set de 2 cuțite de rindea reversibile HSS de 3 mm pentru GR120P și CE120P
| Tip cuțit / plăcuță | Cuțit de rindeluit pentru ornamentare Virutex |
Stoc Producător
140,83 RON + TVA
(170,40 RON)
Virutex Cuțite de schimb pentru (AU93)
Virutex Cuțite de schimb pentru (AU93)
Stoc Producător
26,25 RON + TVA
(31,76 RON)
Virutex disc abraziv cu scai Ø=150 P120; 8 buc/pachet
Disc abraziv cu scai pentru Virutex RTE46/146L, RT188N
| Granulație | P 120 |
| Diametru (D) | 150 mm |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
29,53 RON + TVA
(35,73 RON)
Virutex disc abraziv cu scai Ø=150 P150; 8 buc/pachet
Disc abraziv cu scai pentru Virutex RTE46/146L, RT188N
| Granulație | P 150 |
| Diametru (D) | 150 mm |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
29,53 RON + TVA
(35,73 RON)
Virutex disc abraziv cu scai Ø=150 P220; 8 buc/pachet
Disc abraziv cu scai pentru Virutex RTE46/146L, RT188N
| Granulație | P 220 |
| Diametru (D) | 150 mm |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
29,53 RON + TVA
(35,73 RON)
Virutex disc abraziv cu scai Ø=150 P320; 8 buc/pachet
Disc abraziv cu scai pentru Virutex RTE46/146L, RT188N
| Granulație | P 320 |
| Diametru (D) | 150 mm |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
29,53 RON + TVA
(35,73 RON)