Filtru produse
Virutex Disc abraziv cu scai Ø=150 P40; 8 buc/pachet
Disc abraziv cu scai pentru Virutex RTE46/146L, RT188N
| Granulație | P 40 |
| Diametru (D) | 150 mm |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
35,18 RON + TVA
(42,57 RON)
Virutex disc abraziv cu scai Ø=150 P60; 8 buc/pachet
Tépőzáras csiszolótárcsa Virutex RTE46/146L, RT188N gépekhez
| Granulație | P 60 |
| Diametru (D) | 150 mm |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
31,45 RON + TVA
(38,05 RON)
Virutex disc abraziv cu scai Ø=150 P80; 8 buc/pachet
Disc abraziv cu scai pentru Virutex RTE46/146L, RT188N
| Granulație | P 80 |
| Diametru (D) | 150 mm |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
30,54 RON + TVA
(36,95 RON)
Virutex disc de șlefuit Ø=225 P100; 25 buc/pachet
Disc de șlefuit pentru Virutex LPC97S și LPM97S
| Granulație | P 100 |
| Diametru (D) | 225 mm |
| Suport material | pânză |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
122,96 RON + TVA
(148,78 RON)
Virutex disc de șlefuit Ø=225 P120; 25 buc/pachet
Disc de șlefuit pentru Virutex LPC97S și LPM97S
| Granulație | P 120 |
| Diametru (D) | 225 mm |
| Suport material | pânză |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
122,96 RON + TVA
(148,78 RON)
Virutex disc de șlefuit Ø=225 P150; 25 buc/pachet
Disc de șlefuit pentru Virutex LPC97S și LPM97S
| Granulație | P 150 |
| Diametru (D) | 225 mm |
| Suport material | pânză |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
122,96 RON + TVA
(148,78 RON)
Virutex disc de șlefuit Ø=225 P180; 25 buc/pachet
Disc de șlefuit pentru Virutex LPC97S și LPM97S
| Granulație | P 180 |
| Diametru (D) | 225 mm |
| Suport material | pânză |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
122,96 RON + TVA
(148,78 RON)
Virutex disc de șlefuit Ø=225 P220; 25 buc/pachet
Disc de șlefuit pentru Virutex LPC97S și LPM97S
| Granulație | P 220 |
| Diametru (D) | 225 mm |
| Suport material | pânză |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
122,96 RON + TVA
(148,78 RON)
Virutex disc de șlefuit Ø=225 P24; 10 buc/pachet
Disc de șlefuit pentru Virutex LPC97S și LPM97S
| Granulație | P 24 |
| Diametru (D) | 225 mm |
| Suport material | pânză |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
116,40 RON + TVA
(140,84 RON)
Virutex disc de șlefuit Ø=225 P40; 25 buc/pachet
Disc de șlefuit pentru Virutex LPC97S și LPM97S
| Granulație | P 40 |
| Diametru (D) | 225 mm |
| Suport material | pânză |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
137,09 RON + TVA
(165,88 RON)
Virutex disc de șlefuit Ø=225 P80; 25 buc/pachet
Disc de șlefuit pentru Virutex LPC97S și LPM97S
| Granulație | P 80 |
| Diametru (D) | 225 mm |
| Suport material | pânză |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
128,16 RON + TVA
(155,07 RON)