Filtru produse
Virutex disc de șlefuit Ø=225, P60; 25 buc/pachet
Disc de șlefuit pentru Virutex LPC97S și LPM97S
| Granulație | P 60 |
| Diametru (D) | 225 mm |
| Suport material | pânză |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
129,52 RON + TVA
(156,72 RON)
Virutex disc de șlefuit cu velcro(scai) Ø=150 P120; 50 buc/pachet
Disc de șlefuit cu velcro (scai) pentru mașini Virutex RTE46 / 146L, RT188N
| Granulație | P 120 |
| Diametru (D) | 150 mm |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
155,41 RON + TVA
(188,05 RON)
Virutex disc de șlefuit cu velcro(scai) Ø=150 P150; 50 buc/pachet
Disc de șlefuit cu velcro (scai) pentru mașini Virutex RTE46 / 146L, RT188N
| Granulație | P 150 |
| Diametru (D) | 150 mm |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
155,41 RON + TVA
(188,05 RON)
Virutex disc de șlefuit cu velcro(scai) Ø=150 P320; 50 buc/pachet
Disc de șlefuit cu velcro (scai) pentru mașini Virutex RTE46 / 146L, RT188N
| Granulație | P 320 |
| Diametru (D) | 150 mm |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
155,41 RON + TVA
(188,05 RON)
Virutex disc de șlefuit cu velcro(scai) Ø=150 P40; 50 buc/pachet
Disc de șlefuit cu velcro (scai) pentru mașini Virutex RTE46 / 146L, RT188N
| Granulație | P 40 |
| Diametru (D) | 150 mm |
| Configurație | disc de șlefuit |
Ultimele 2 pachet pe stoc
195,24 RON + TVA
(236,24 RON)
Virutex disc de șlefuit cu velcro(scai) Ø=150 P60; 50 buc/pach
Disc de șlefuit cu velcro (scai) pentru mașini Virutex RTE46 / 146L, RT188N
| Granulație | P 60 |
| Diametru (D) | 150 mm |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
168,08 RON + TVA
(203,38 RON)
Virutex disc de șlefuit cu velcro(scai) Ø=150 P80; 50 buc/pach.
Disc de șlefuit cu velcro (scai) pentru mașini Virutex RTE46 / 146L, RT188N
| Granulație | P 80 |
| Diametru (D) | 150 mm |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
159,60 RON + TVA
(193,12 RON)
Virutex disc de șlefuit Ø = 125 P120 (fara gauri de colectare a prafului)
Disc abraziv pentru Virutex PDE446L
| Diametru (D) | 125 mm |
| Granulație | P 120 |
| Configurație | disc de șlefuit |
Stoc Producător
8,93 RON + TVA
(10,81 RON)
Virutex Dispozitiv auxiliar pentru balamale ascunse (diametrul capului de frezare ) d.15
Stoc Producător
389,12 RON + TVA
(470,83 RON)
Virutex Dispozitiv auxiliar pentru balamale ascunse (diametrul capului de frezare ) d.20
Dispozitiv auxiliar pentru balamale ascunse d.20
Stoc Producător
389,12 RON + TVA
(470,83 RON)