Filtru produse
Virutex FR160P Mașină de frezat universală
Mașină de frezat universală, proiectată pentru muncă foarte puternică și grea
| Configurare | Freză manuală universală ( oberfreză) |
| Putere motor | 1500 W |
| Dimensiune pensetă | 12 mm |
Stoc Producător
1.977,39 RON + TVA
(2.392,64 RON)
Virutex FR192 Mașină de frezat
Mașină de frezat profil.
| Configurare | Mașină de frezat muchii |
| Putere motor | 1000 W |
| Dimensiune pensetă | 6 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
1.227,76 RON + TVA
(1.485,59 RON)
Virutex FR256N Mașină de frezat cant
Set mașină de frezat cant.
| Configurare | Mașină de frezat muchii |
| Putere motor | 1000 W |
| Dimensiune pensetă | 8 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
1.535,97 RON + TVA
(1.858,53 RON)
Virutex FR277 R Mașină de frezat
Mașină de frezat pentru frezat lemn și plastic
| Configurare | Freză manuală universală ( oberfreză) |
| Putere motor | 1100 W |
| Dimensiune pensetă | 8 mm |
Ultimele 2 buc pe stoc
1.404,96 RON + TVA
(1.700,00 RON)
Virutex FR278R Mașină de frezat universală
Mașină de frezat universală pentru frezat lemn și pvc
| Configurare | Freză manuală universală ( oberfreză) |
| Putere motor | 1300 W |
| Dimensiune pensetă | 8 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
1.634,00 RON + TVA
(1.977,14 RON)
Virutex FR292R Mașină de frezat cant multifuncțional
Mașină de frezat cant cu talpă înclinabilă pentru diverse lucrări de frezare și profilare
| Configurare | Mașină de frezat muchii multifuncțională |
| Putere motor | 750 W |
| Dimensiune pensetă | 8 mm |
Stoc Producător
1.873,52 RON + TVA
(2.266,96 RON)
Virutex FR356Z Mașină de frezat COMBI
Mașină de frezat multifuncțională, cu diferite capete de frezat
| Configurare | Mașină combinată de frezat |
| Putere motor | 1000 W |
| Dimensiune pensetă | 8 mm |
Stoc Producător
1.821,13 RON + TVA
(2.203,57 RON)
Virutex FR66P Mașină de frezat clasic
Mașină de frezat clasic
| Configurare | Freză manuală universală ( oberfreză) |
| Putere motor | 1300 W |
| Dimensiune pensetă | 8 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
1.664,89 RON + TVA
(2.014,52 RON)
Virutex FR817T Mașină de frezat în colț și în unghi
Mașină de frezat în colț și în unghi recomandat la montarea parchetului.
| Configurare | Mașină de frezat Corian |
| Putere motor | 750 W |
| Dimensiune pensetă | 8 mm |
Stoc Producător
1.915,13 RON + TVA
(2.317,30 RON)
Virutex FRE160P Mașină de frezat
Mașină de frezat proiectată pentru muncă foarte intensă și grea
| Configurare | Freză manuală universală ( oberfreză) |
| Putere motor | 1800 W |
| Dimensiune pensetă | 12 mm |
Stoc Producător
2.247,88 RON + TVA
(2.719,94 RON)
Virutex FRE317VD Mașină de frezat cu talpă inclinabilă,, Freză Corian.
Freză Corian cu talpă înclinabilă.
| Configurare | Mașină de frezat Corian |
| Putere motor | 2100 W |
| Dimensiune pensetă | 12 mm |
Ultimele 1 buc pe stoc
4.964,71 RON + TVA
(6.007,29 RON)