Filtru produse
Virutex Freză cu filet interior D12 HM (FR66F, UC16K)
Freză cu filet interior D.12 mm HM ( pentru freza manuală FR66F și freza de locaș broască UC16K)
Ultimele 2 buc pe stoc
343,64 RON + TVA
(415,80 RON)
Virutex Freză cu grosimea de frezare a garniturii: 4 mm
Freză cu grosimea de frezare a garniturii: 4 mm
Stoc
234,71 RON + TVA
(284,00 RON)
Virutex Freză de cepuit dublu AB200
Freză de cepuit dublu AB200 (220V)
| Configurare | Mașină de găurit dublu pentru cep |
| Putere motor | 800 W |
| Adâncime de găurire | 0 - 40 mm |
| Distanța dintre axe | 32 mm |
Stoc Producător
2.333,61 RON + TVA
(2.823,67 RON)
Virutex Freză de rotunjire din carbură cu rulment pentru CORIAN
Virutex Freză de rotunjire din carbură cu rulment pentru CORIAN
Ultimele 1 buc pe stoc
473,16 RON + TVA
(572,52 RON)
Virutex Freză de rotunjit cu rulment r:2mm
Virutex Freză de rotunjit cu rulment r:2mm
Stoc Producător
151,13 RON + TVA
(182,86 RON)
Virutex Freză de rotunjit cu rulment r:3mm
Virutex Freză de rotunjit cu rulment r:3mm
Stoc
143,19 RON + TVA
(173,26 RON)
Virutex Freză de tip coadă de rândunică (D12)pentru dispozitivul PL11
Freză cu coadă de tip coadă de rândunică pentru șablonul Virutex PL11 cu inel de copiere cu diametrul de 26 mm
| Diametru sculă (D) | 12 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc Producător
148,48 RON + TVA
(179,66 RON)
Virutex Freză de tip coadă de rândunică (D15) pentru șablonul PL11
Freză de tip coadă de rândunică pentru șablonul Virutex PL11 pentru inelul de copiere cu diametrul de 26 mm
| Diametru sculă (D) | 15 mm |
| Lungime de tăiere (I) | 14 mm |
| Număr de dinți (Z) | 2buc |
| Diametru coadă (S) | 8 mm |
| Material muchie tăietoare | HW Carbură de tungsten |
Stoc
91,51 RON + TVA
(110,73 RON)
Virutex Freză diamantată pentru V1230
Virutex Freză diamantată pentru V1230
Stoc Producător
224,87 RON + TVA
(272,09 RON)
Virutex Freză diamantată pentru V1240
Virutex Freză diamantată pentru V1240
Stoc Producător
633,77 RON + TVA
(766,86 RON)
Virutex Freză diamantată pentru V1240
Virutex Freză diamantată pentru V1240
Stoc Producător
999,00 RON + TVA
(1.208,79 RON)